Wpis z mikrobloga

Przyjaciele, dostałem odpowiedź od Galaktyki, że rozważą decyzję dotyczącą wydania książki S. LaBerge - Exploring the World of Lucid Dreaming. Rozważą czyli jeszcze nie podjęli decyzji zatem trzymajcie kciuki, żeby podjęli ostateczną decyzję na tak ;)
Jeśli się nie uda, myślimy dalej

#swiadomysen #swiadomesny #sen #sny #swiadomesnienie #luciddream #luciddreaming #ld #oneironautyka #ksiazki #czytajzwykopem #psychologia #rozwojosobisty
Pobierz billuscher - Przyjaciele, dostałem odpowiedź od Galaktyki, że rozważą decyzję dotyczą...
źródło: 71Gp8iJg+uL
  • 4
@billuscher Chyba nie ma tłumaczeń książki na inne języki, przynajmniej AI mi podpowiada że nie ma żadnego info o tłumaczeniach. No ale zobaczymy.

You can order the book "Exploring the World of Lucid Dreaming" by Stephen LaBerge and Howard Rheingold on Amazon¹³. It is available in English. I couldn't find any information about foreign language translations of the book.

Is there anything else I can help you with?

Source: Conversation with Bing,
@Dreampilot: niestety nie ma tłumaczenia, można zrobić nieoficjalne jak to mi sugerował kolega ale to nielegalne chyba jeśli chodzi o sprzedaż, nie wiem ile wynosiłaby cena praw do polskiego wydania
@billuscher Ale odpisali Ci już że nie podejmują się?
Nieformalne tłumaczenie w wersji elektronicznej to nie bardzo -- raz że to nielegalne a dwa to nie wiem czy to ma sens ponieważ wiele osób siedzących w necie zna angielski.
Natomiast książka drukiem po polsku to było by coś -- znam co najmniej dwie osoby którym chciałbym dać ją w prezencie. Poza tym w Polsce jest pewnie dużo seniorów zainteresowanych tematyką ale nie