Wpis z mikrobloga

Hej! Pisałem tutaj o moich perypetiach z żoną. Ostatnio ciągle zwracam uwagę na to, żeby żona czasem za coś zapłaciła. Np. ostatnio zapłacila za paliwo na stacji, pierwszy raz od 10 lat... Jej reakcja była niesamowita. To był czysty rage. Tak samo jak przyszło płacić za jakieś inne, drobne sprawy (np. za pizzę).

Jestem teraz pewny, że jestem po prostu #!$%@? bankomatem. Nigdy nie miałem dostępu do pieniędzy żony, ale ona miała normalnie kartę do mojego konta. Zabrałem kartę - jest totalny kosmos, zero szacunku, obrażanie i normalnie nie da się żyć. Odwołałem wakacje, za które miałem zapłacić około 32k - usłyszałem, że jestem najgorszy. A ja po prostu nie chcę już #!$%@?ć, jak nie mam za to ani grosz szacunku.

Miał tak ktoś? :(

#redpill #logikaniebieskichpaskow #malzenstwo #zwiazki
  • 81
@n_____S: @iamjashin @azael89 @staszszek @senq87 @tofian @dragon7 @heniek_8 @hansschrodinger @zwyklyczlek @AnonimoweLwiatko @AdamKarolczak02137 @fff112 @kosmita @tsumazi @ZielonyRozpustnik @giggle556 @heniek_8 @ZielonyRozpustnik @heniek_8 @OmgLolWtf @szynszyla2018 @Leosiaa @aett

dobra... dzieki za napisanie wprost, ze jestem #!$%@? :) no taki bylem... mysle, ze ona sie do tego przyzwyczail, a jak zaczalem sie zmieniac, to jej agresywna postawa to po prostu obrona przed tą zmiana...

no nic... zobaczymy co czas przyniesie. podejrzewam, ze sie to wszystko rozleci
@terminator800: no problemy z ojcem mają zły wpływ na kobiety, moja ex mimo ze toksyczna to jednak fajna była :D gdyby nie trzaski spowodowane właśnie przez ojca który ją olał jak miała lat mmmm 8? Poszukał innej laski, zmachał z nią dziecko i nawet jej dzień dobry nie mówił (małe miasteczko) potem wrócił do jej matki ale.... damage was done xD mówiła że ją to nie ruszyło ale raz na tydzień
@terminator800: jęczałem o tym tu na wykopie gdzieś z 2 lata temu w poście, tak w skrócie to bordeline, związek już w latach liczony (kuwa twardy na trzaski byłem :P ) Rozmawiam z nią przez telefon, wpada matka i mi macha że coś nie halo, to mówię "kotku musze kończyć bo mamusia coś chce, odezwę się potem co się dziej" cyk telefon, ona już mi pisze że to koniec z nami
@terminator800: tylko że moja ceniła niezależność, sama zarabiała na siebie, ja też na siebie i sobie robiliśmy prezenty, zawsze coś takiego od serca, kubeczek z pingwinkiem ala termos abym miał w zimie cieplutką herbatę :D trochę była taka dziecinna jak ja, czasem jej się coś popsuło w aucie to pytała jak i sama robiła bo nie chciała mnie angażować, tylko dopytywała. Tyyyy ale ważne pytanie bo takie laski mają wspólną cechę,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@terminator800: matka mi mówiła że to przez mało przytulania (o nas w rodzinie było to takie meh xD ) ojciec pracował w Niemczech dużo to często go nie było. Ale kij z tym, weź te chwile co siedziałeś z nią i podziwiałeś gwiazdy, te najmilsze chwile, schowaj je głęboko w sobie i ją zostaw. Bo taka laska prędzej czy później sprowadzi Cię do szaleństwa, alkoholizmu, narkomani, ta moja jednego do tego
@terminator800: dla niej to być albo nie. Skoro zabrałeś środki to nie ma wyjścia.
Przyzwyczaiłeś że było inaczej, teraz metodą "plaster" wszystko odbierasz. To się na serio bardzo źle skończy.