Wpis z mikrobloga

Hej! Pisałem tutaj o moich perypetiach z żoną. Ostatnio ciągle zwracam uwagę na to, żeby żona czasem za coś zapłaciła. Np. ostatnio zapłacila za paliwo na stacji, pierwszy raz od 10 lat... Jej reakcja była niesamowita. To był czysty rage. Tak samo jak przyszło płacić za jakieś inne, drobne sprawy (np. za pizzę).

Jestem teraz pewny, że jestem po prostu #!$%@? bankomatem. Nigdy nie miałem dostępu do pieniędzy żony, ale ona miała normalnie kartę do mojego konta. Zabrałem kartę - jest totalny kosmos, zero szacunku, obrażanie i normalnie nie da się żyć. Odwołałem wakacje, za które miałem zapłacić około 32k - usłyszałem, że jestem najgorszy. A ja po prostu nie chcę już #!$%@?ć, jak nie mam za to ani grosz szacunku.

Miał tak ktoś? :(

#redpill #logikaniebieskichpaskow #malzenstwo #zwiazki
  • 81
@terminator800: tak, błąd prosty popełniłeś i na łasce całe życie powinna być Twojej, od początku powinna przychodzić do Ciebie i o wszystko pytać, karty gotówki do ręki bez powodu nie powinieneś dawać. Radzę zmienić model na nowy młodszy tego już nie odratujesz, żona jest przyzwyczajona do innego standardu życia i mam nadzieję że zabezpieczyłeś się w razie rozwodu.

Szczególnie że domyślam się że żona znacznie mniej od Ciebie zarabia. Bierz przykład
@terminator800: Uciekaj. Mam kolegę co ma taką żonę. Kiedyś pracował sam w swojej firmie, przychody jakieś miał na utrzymanie siebie, żony (co siedziała niby w biurze i wypełniała papiery, roboty na 2h) i dwóch córek. Nie było to super dużo też przez to że spraszał kolesi do siebie i dobrze się bawili w jego firmie trochę biznes zaniedbując, ale jakoś się trzymało. Teraz jego żona przeniosła się do jego firmy, kasę
@terminator800: ona sobie zrobiła poduszkę finansową na wypadek rozwodu
przy rozwoadzie będzie dzielony twój majątek :) a jej zostanie u niej
( o rozwodzie piszę poważnie - jeżeli jej rodzice są rozwiedzeni, to daję 50% szans że ona też będzie w to brnęła)
macie dzieci? w jakim wieku?

powiem ci że jak masz do zrobienia coś drogiego dla siebie ( jakieś dentystyczne zabiegi, może przeszczep włosów hehe planujesz ) to rób
- jeżeli jej rodzice są rozwiedzeni, to daję 50% szans że ona też będzie w to brnęła)


@heniek_8: generalnie w kazdym malzenstwie jest 50% szans na rozwod xd

@terminator800 nie rozumiem, jak w malzenstwie mozna miec oddzielne pieniadze i je jakos sobie wydzielac. no chyba ze macie rozdzielnosc ale to czemu w takim razie ona ma dostep do twoich?