Wpis z mikrobloga

zamontuj klimatyzacje jak normalny człowiek, nie czaje czemu w polsce normalnym jest posiadanie ogrzewania (na zimę), ale nie posiadania klimatyzacji (na lato)


@A0001, @Gaahl75: Bo jak nie bedziesz grzal w zime to w mieszkaniu / domu bedzie ujemna temperatura i popekaja Ci rury a przy wiekszych mrozach mozesz umrzec. Po drugiej stronie 35 na plusie to tylko dyskomfort ktorego zniwelowanie jest dosyc drogie dla przecietnego polaka.
@0x686578: ja trochę tego nie rozumiem czemu polacy tak lubią się meczyć latem. Koszt zakupu i montażu klimatyzacji dobrej marki 3.5kw to 4000 zł w Warszawie. Jedyne co trzeba robić to odgrzybić samodzielnie preparatem za około 20 zł za użycie, 2 razy w roku.
@0x686578: Czekałem na pierwszy taki post. Wykopowy klub grubasów zaczyna swoje coroczne marudzenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SpasticInk: Dziwak jesteś. Okres od października do kwietnie nie nadaje się w Polsce do życia - non stop wieje, piździ, mało jest dni słonecznych, a do tego monotonny, szaro-bury krajobraz bez zieleni. Było to jeszcze do zniesienia, gdy były prawdziwe zimy z mrozem i śniegiem. Obecnie w.w. okres jest
a trochę tego nie rozumiem czemu polacy tak lubią się meczyć latem. Koszt zakupu i montażu klimatyzacji dobrej marki 3.5kw to 4000 zł w Warszawie. Jedyne co trzeba robić to odgrzybić samodzielnie preparatem za około 20 zł za użycie, 2 razy w roku.


@mtgosciu:
Pewnie dlatego

Według danych GUS w Polsce mediana zarobków wynosi 4702,66 zł brutto, czyli 3403 zł netto (na rękę).


do tego odgrzybiania dolicz kosz pradu ktory ostatnio
@A0001

nie rozumiem jak można w 21 wieku nie mieć klimatyzacji w domu. To tak jak by nie mieć ogrzewania w zimie.


Nie każdy lubi. Klima wysusza powietrze. Ja w samochodzie rzadko używam, a po dłuższej trasie już mam chrypę i swędzące oczy. Nie wyobrażam sobie pół dnia w domu z klimą siedzieć, ale co kto lubi.