Wpis z mikrobloga

@SpasticInk

nie ma nic gorszego niż lato, hałas na dworze, robactwo wyłazi, upał.

W zimie cisza, spokój. Jak za zimno to się podoubierać można, w lecie nie zedrzesz z siebie skóry. No i w zimie można na narty pojechać. Zima > Lato.


Ale mimo wszystko na wakacje to do ciepłych krajów jeździsz, a nie na jakąś Islandię czy coś, co nie?
( ͡º ͜ʖ͡º)
Dziwak jesteś. Okres od października do kwietnie nie nadaje się w Polsce do życia - non stop wieje, piździ, mało jest dni słonecznych, a do tego monotonny, szaro-bury krajobraz bez zieleni. Było to jeszcze do zniesienia, gdy były prawdziwe zimy z mrozem i śniegiem. Obecnie w.w. okres jest po prostu przygnębiający i depresyjny, a temperatury oscylujące w okolicach zera i duża wilgotność powietrza sprawiają, że wychodzenie z domu to katorga.


A późna
@0x686578: zamontuj sobie moskitierę w oknach, które uchylasz lub otwierasz i komary będziesz miał z głowy. Te uniwersalne montowane na rzep są dosyć tanie około 10-20 zł za opakowanie. Tylko trzeba pamiętać żeby kleić ten rzep na czystą i odtłuszczoną powierzchnię ramy okna. Jak chcesz coś bardziej trwałego (na lata) to wtedy "moskitiera ramkowa" na zamówienie pod dokładny wymiar Twojego okna, ale to już większy koszt. Polecam siatkę w kolorze grafitowym
Pobierz strusmig - @0x686578: zamontuj sobie moskitierę w oknach, które uchylasz lub otwieras...
źródło: Moskitiera-do-samodzielnego-montazu-7
@PiersiowkaPelnaZiol: Nadwaga lub otyłość raczej nie pomaga podczas upałów. W moim otoczeniu takie osoby najbardziej narzekają na wysokie temperatury. Zresztą wystarczy popatrzeć na takich ludzi - po dojściu z parkingu pod Żabką do lodówki ze słodzonymi napojami są podczas upału bardziej spoceni i zdyszani niż ja po 40 km rowerem w tej samej temperaturze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@banciur: Na czarno pracuje dużo osób więc ja bym zakładał troche większe zarobki. A jeżeli chodzi o prąd to jakoś ciężko mi uwierzyć że kosztowne będzie właczenia klimy na kilka godzin w te kilka najcieplejszych dni gdzie jest powyżej 28 stopni
W moim otoczeniu takie osoby najbardziej narzekają na wysokie temperatury


@Libertarian90: a w moich chude, co to jest za argument XD

jeśli chodzi o to że grube osoby się pocą to jasne grube bardziej się pocą bo to jest fizyka, ale mogę ci pokazać mojego ojca co waży z 70kg i jest chudy jak piurko a leje się z niego jak z cebra.

Nie wiem #!$%@? cisnąć ludzi bo się pocą?