Wpis z mikrobloga

257 637 + 52 + 192 + 7 = 257 888

HA, co to jest (był?) za weekend!

Sobota zbieram się, ale mega niechętnie do gminek w lubuskim. Niby wioter w plecy, ale jakoś to nie żre, no nie idzie zbyt dobrze, tylko tak o. I te piachy... Co mnie podkusiło do robienia skrótów w lubuskim, no co?! Wiadomo co: chytrość na gminy. Ale ja sobie zapamiętam na długo te piachy i już skracać nie będę.
Do tego na farcie wbijam na peron III/52 XD o godzinie odjazdu mojego pociągu, co za drożdżówkarski styl.
Ano, bruki też były. I dobre odwodnienie. Ale finalnie gminki zrobione i jeszcze jakoś rigczowo we Wrocławiu byłam z powrotem.

A niedziela to znowu pobudka o nieludzkiej porze i wyścig o otwarcie punktu kontrolnego nr 2 #racethroughpoland w hotelu Lucni Bouda! Dojazd tam jest jeden rowerem: przez Morde Sedlo. A z Sędzisławia to w ogóle jeszcze przez Kowarską, Okraj i dopiero wspinaczka na to dziadostwo (ja tam stromych podjazdów nie lubię). Myślę, że połowę wyszłam z buta, ale dotarłam na czas i od ok. 13 dziś przyjmujemy kolarzy i kolarki na punkcie.
Jak nie wiecie o co chodzi, no to odsyłam to strony RTP, ale głównie do obczajenia kropek-ludzi na mapie: https://www.followmychallenge.com/live/rtpl5
Jedzie tam też mój chłop @Dewastators pod numerem 31 ( ʖ̯)

Więcej foteczek na stravie!

#rowerowyrownik #wspodnicynaszosie #wykopcanyonclub #zaliczgmine #100km

Skrypt | Statystyki
wspodnicynamtb - 257 637 + 52 + 192 + 7 = 257 888

HA, co to jest (był?) za weekend!
...

źródło: IMG_8154

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz