Wpis z mikrobloga

#grafjon

32. Dwadzieścia trzy.

Witam wszystkich, stałych i nowych potencjalnych obserwatorów tego tagu!

Nie myślcie, że zapomniałem o was czy zrezygnowałem z tworzenia kultury czy kroniki historii. Miałem małą przerwę, ale mam nadzieje, że dynamiczność dodawania powróci!

Ale żeby zaczęło robić się ciekawiej, organizuję konkurs! :) Zaczniemy od nagród:

Do wyboru (jedna opcja)

-1000 dogecoin

-2,5 zł

-Możliwość zagrania ze mną 1 vs 1 w grze Leauge of Legends (UE/NE)

-Mój autograf (odbiór osobisty, jak i listowny)

-Kamienie szczęścia (Bursztyny, własnoręcznie zbierane)

-Szlug (obiór osobisty)

Ale zaraz, czy to jest takie proste? Nie! Otóż trzeba odpowiedzieć na pytanie, oraz udokumentować znajomość odpowiedzi, ale o tym dalej.

Czekając na autobus, dopadło mnie jej spojrzenie! Było pełne grozy jak i namiętności, sam nie wiedziałem jak powinienem się zachować w tej sytuacji, więc wyciągnąłem aparat i zrobiłem zdjęcie. Dopiero 3 godziny później, gdy opadły mi emocje przeanalizowałem to co widziały moje oczy, a jest zapisane na nośniku danych w aparacie.

Patrząc na wykonanie, możemy dostrzec piękno jakim operował artysta, tułów wykonany 'niechlujnie', ale gdy spojrzymy wyżej widzimy piękno, oczy... głowa... i korona tłumaczą wszystko.

Co do konkursu, czas na przysłanie zdjęcia oraz powiedzenie jaki to przystanek w #warszawa , jest dość krótki bo do 1.04.14r.

Pozdrawiam. #konkurs
herejon - #grafjon

32. Dwadzieścia trzy.

Witam wszystkich, stałych i nowych potencj...

źródło: comment_bLLS2tMUZS7yOhohFqIlfVMjA2kmYiZE.jpg

Pobierz
  • 23