Wpis z mikrobloga

@bary94pl: "...u siebie w chlewie na GOLu, tylko na wykopie, tutaj takie komentarze to normalność..." - czyli, że sugerujesz, że Wykopowe (w tym twoje) komentarze to jeszcze daleko poniżej poziomu chlewu i to normalne? No cóż, przez grzeczność pogratuluję... "poziomu".
@GRY-OnLine: A dziękuję dziękuję. Wykop jest specyficznym miejscem, ze specyficznym "humorem" i specyficznym klimatem, jeśli go nie rozumiecie, to co wy tutaj robicie? A no ta, zapomniałem, dobry PR.
Jak to szedł ten mem? Poziom wykopu jest żenujący, a to tylko pierwsza z jego zalet.
Ale to wy kasujecie komentarze, i piszecie coś o zgłaszaniu postów do moderacji, a przecież widać, że komentarze są usunięte przez "autora wpisu" czyli bezpośrednio przez
@bary94pl: Można i zgłosić coś moderacji i jednocześnie skasować. To się da zrobić - serio. A pojawiliśmy się tutaj na zaproszenie wykopu, więc musisz odbyć poważną rozmowę z zarządzającymi tym serwisem.

Pozdrawiam :)
@GRY-OnLine: Cóż, o prowadzących ten portal się nie wypowiem, w końcu to społeczność go tworzy, i dla społeczności tutaj przebywam, nie dla jego właścicieli (na całe szczęście przynajmniej dali mi oni taką możliwość jak czarna lista, i wasz profil na nią trafił od kiedy się tutaj pojawiliście)
Mam na myśli mikroblog, gdzie praktycznie w 100% od społeczności zależy, jaka treść znajdzie się na stronie głównej, nie od zarządzających. W przeciwieństwie do
@Wedarn: Pytasz o Jordana? On nie jest ani szefem tvgry ani serwisu gry-online.pl. Jest pracownikiem firmy, jednym z wielu.

Co do GOL-a na wykopie. Kasujemy chamskie odzywki lub posty kompletnie niezwiązane z tematem. Troszkę kultury i ogłady nikomu nie zaszkodzi. Jak widzisz powyżej, są tu posty w większości o zabarwieniu negatywnym ale napisane na poziomie i sobie wiszą. Nikt ich nie skasował.

A pojawiliśmy się tutaj bo Wykop uderzył do nas
@bary94pl: Nie rozumiem - to po co do nas piszesz, skoro jesteśmy na twojej czarnej liście? Przecież jak nie chcesz do nas zaglądać czy na stronę www.gry-online.pl czy tutaj, to tego nie rób i żyj w pokoju. Peace i miłego wieczoru z dala od GOL-a.
@GRY-OnLine: Naprawdę musze to tłumaczyć? Bo w związku z waszym wpisem na tagu #dziejkhorinis i #gothic wywiązała się mała aferka, do której chciałem wtrącić swoje 3 grosze. Zabronisz mi? Ktoś zapostował wpis, że usuwacie nieprzychylne komentarze, więc przybyłem. A co najgorsze, Ne możecie lub nie chcecie przyswoić faktu, że to wy tutaj imho zje##aliscie. Oj, serio, naprawdę nie rozumiecie wykopu.