Wpis z mikrobloga

Mirki z #bieganie. Chcę kupić różowej pas do biegania, do zegarka #garmin. Zastanawiam się czy Garminowy HRM Pro Plus to overkill. Co byście polecili? Z tego co wstępnie przejrzałem, mam 3 typy:
- Garmin HRM Pro Plus
- Garmin HRM Dual
- Polar H10
  • 8
@RoundStic w Garminie serwis jest rewelacyjny. Mam już chyba 4 pas a kupiłem tylko 1 na początku. Jak jest jakikolwiek problem, to wymieniają na nowy. Ale z drugiej strony, chyba lepiej mieć taki, który się nie psuje. Ja jakbym kupował ponownie, wybrałbym Garmina, ale nie mailem innego więc mogę być nieobiektywny
@RoundStic: Garmin Pro Plus ma nowy rodzaj zapięcia, który rozwiązuje bardzo częste problemy z dostawaniem się wilgoci po otwarciu pozostałych pasów Garmina. Więc jeśli zastanawiasz się nad Garminem to moim zdaniem lepiej Pro Plus tym bardziej, że teraz można go dorwać na Amazonie za niecałe 380 zł.
@RoundStic: Pasy Garmina są klejone i to pierwsze co się psuje. Jak chcesz podstawowy model z wymiennym paskiem, to bierz Dual. Jeśli ma być bardzo wygodny i lekki, to Wahoo Tickr, a jak chcesz mieć dynamikę biegu jak w drogich paskach Garmina, to Wahoo Tickr X.