Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niskie libido u partnerki - uciekać czy da się z tym coś zrobić? Chodziliśmy razem na terapie dla par, do seksuologa, badania krwi chyba wszystkie zrobiła i dalej nic. Może żyć bez seksu, 3,5,7 dni, moze i do końca życia. Z jej strony jest zero inicjatywy, jak zainicjuję - to będziemy go uprawiać, jak nie to nie. Wydaje mi się że nawet nieszczególnie osiąga przyjemność z seksu(niezależnie od jego rodzaju, zabawek, atmosfery, dlugosci gry wstępnej itd). Już po prostu brak mi pomysłów. 2 lata związku jak krew w piach

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 32
Anonim (nie OP): Moja też tak ma, jedyny czas kiedy miała ochotę to w wieku 40 lat wtedy mogliśmy się kochać codziennie po 2 razy. Teraz wszystko wróciło do jej normy z tym, że wie o moich potrzebach i lodzik, czasem 69 mam w każdej chwili i nie robi tego z przymusu.

Anonim (nie OP): Zamień się laską z moim kumplem, który nie ma nigdy ochoty na s3ks, a jego dziewczyna na to narzeka xd Jeszcze jak był singlem to rzadko konia trzepał, nie chodził na randki i ona zdziwiona i sie obraża, ale widziały gały co brały.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
@mirko_anonim wiele kobiet nie ma w ogóle spontanicznej ochoty na seks poza pierwszymi miesiącami w nowym związku. Taka kobietę trzeba niestety nakręcać. Był nawet taki filmik na YouTube na kanale SWPS o kobiecej seksualności gdzie była mowa o tym ze bardzo niewielki procent kobiet ma spontaniczna ochote na seks (czyli ze pierwsza wyjdzie z inicjatywa).

Poza tym jeśli Twoja dziewczyna bierze jakieś leki to tez może mocno na libido wpływać. Leki antykoncepcyjne
@siurasek jak maja się niby same nakręcać ? XD wiesz w ogóle na czym to nakręcanie polega, bo na pewno nie na włożeniu kobiecie ręki w majtki ani grze wstępnej tylko na wielu działaniach w ciągu dnia , czyli jeśli cały dzień z kobieta nie pogadasz o tym jak sie czuje, co u niej, a ona do tego jeszcze cały dzień będzie w pracy, później sprzątanie, gotowanie czy opieka nad dziećmi to
@Kitku_Karola wystarczy nie robić dzieci, do sprzątania są urządzenia, a jeść można na mieście ( ͡º ͜ʖ͡º)
co do okazywania troski i uczucia partnerce, to chyba oczywistość w związku, przynajmniej dla mnie
@Kitku_Karola Chodziło mi o to że kobieta też powinna myśleć o seksie i sama go inicjować. Co do obowiązków, wystarczy umiejętnie zarządzać czasem i nie tworzyć sobie kolejnych niepotrzebnych problemów które tylko zabierają czas i energię (patrz - dziecko).
@siurasek w wielu parach dzieci jednak się pojawiają wiec wtedy partner musi tez pomoc przy dziecku i pogadać z kobieta o tym dziecku czy innych rzeczach to i ochota na seks się pojawi bo kobieta nie czuje się sama w obowiązkach czy innych sprawach. To ze ja czy Ty nie chcesz dziecka to nie oznacza ze ktoś inny ma dziecko lub dzieci teraz wyrzucić z domu. Z tego co widzę to bardzo
@siurasek bo dla mnie ważne by ludzie jak maja problem to by rozumieli czemu maja problem i jak sobie z nim radzić. Dużo czytałam i testowałam w swoich relacjach wiec o tym co wiem co mówię to przekazuje. Pełnymi zdaniami najlepiej się przekazuje treść xD