Wpis z mikrobloga

Pomyślmy chwilę kto reprezentuje #konfederacja

Kaja Godek – Babka, która urodziła „muminka” i teraz chce, żeby życie innych ludzi zamieniło się w takie samo piekło, jak jej własne.

Dobromir Sośnierz – Koleś który chce pozbawić zwierzęta elementarnych praw, bo to tylko „maszyny”. Była żona go zostawiła dla... XD

Adam Dziambor – Największy fan kreskówkowych króliczych cycków w PL.

Janusz Krul Mikke - Od czasów Hitlera zawsze się troszkę gwałci, taka lekka pedofilia, tak twierdzi Włodzimierz Putin.

Grzegorz Braun - Kościół, Szkoła, Strzelnica a do tego szubienica... a powinien być psychiatryk. Szczęść Boże!

Sławomir Memcen - Koleś który wydymał ludzi z partii na listach wyborczych, ale jako byznesmen niczym rasowy Janusz dyma swoich pracowników na umowach i pensjach to nie w tym nic dziwnego. Za to mogą pracować "ponad normę". Taka jest ręka wolnego rynku.

Krzysztof Bosak - Wieczny student bez dyplomu, bez doświadczenia w pracy, ale gdyby to było złe, to Bóg inaczej by świat stworzył.

Robert Winnicki - Unia Europejska przestaje się Polsce opłacać.

Wy się serio identyfikujecie z takimi ludźmi? Nie wstyd Wam?

#heheszki #bekazkonfederacji #neuropa #polityka
  • 111
@piotrsnow: Dobrych alternatyw nie ma, ale jest "mniejsze zło":

- PO
- Hołownia (polecam bardziej konserwatywnym światopoglądowo osobom)
<długo długo nic>
- Lewica

- PIS (tak, PIS jest lepszą alternatywą dla konfederacji)

Gorsza od Konfederacji jest tylko Soli... Suwerenna Polska.
@CrazyHorse1849 no ja się nie zgadzam że jest to "mniejsze zło", o każdej partii możnaby napisać taki elaboracik jak w poście, to zależy już od miejsca w którym jesteś

zagłosuję na konfe tak naprawdę tylko z jednego powodu: jako jedyna partia nie popierała wszystkich dziwnych akcji w pandemii, a to była rzecz która mnie najbardziej uderzyła w ostatnich latach, skoro okazało się że wszyscy są już zamordystami to wezmę tych, przypomnę też
@CrazyHorse1849: Pierwszych trzech osób nie ma w konfie XDD co wy macie za odklejke byle zaatakować i byle się #!$%@? nawet jeżeli coś mamy przeinaczyć żałosne dodatkowo takimi manipulacjami polaryzujecie myślisz że po takim wpisie gdzie kłamiesz wyborca konfy się przekona do twojego zdania? Na odwrót jeszcze bardziej się zamknie w swoim poglądzie. Jesteście zwykłymi trollami którzy szkodzą przez was PO przegra poraz kolejny wybory a wyborcy konfy zamkną się w
W życiu nie widziałem takiego kibica jakiegos polityka jak tutaj @siadatajta XDDD no moze u jakichs starych prukw pisowych które wychwalają Mateusza albo cos, ale wskoczyłeś ziomek na kolejny level jarania się jakimś politykiem XD to twój brat czy coś?


Ja jako lewak to nawet lubię bosaka (jako osobę, na pewno nie polityka) ale jaranie sie jego intelektem? XD mało jego kompromituajcych wpisów o upadłych aniołach? XD


Jarac sie intelektem krzysia moze
a co to jest jak nie mięso?


@dqdq1: No ryba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sklepie z szyldem "mięso" nie dostaniesz ani ryby, ani owoców morza. Masz z tym jakiś problem?

Swoją drogą, pamiętam jeszcze szyldy "mięso, wędliny, drób", bo mówiąc mięso chodziło w pierwszej kolejności o zwierzęta rzeźne.

Jak mi znajomi mówią, że ogarną mięso na grilla, to wiem, że nie przyniosą ryby, bo gdyby chodziło