Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: jak czytam o tym dark feminine energy i innych technikach manipulacyjnych bab na facetach to mi się autentycznie śmiać chce
Stawiam to ma tym samym poziomie co tarociary i horoskopiary
  • Odpowiedz
@WielkiNos: niech się piz*a do roboty normalnej weźmie. W jakich poje*anych czasach my żyjemy. Dupy nie ruszy bo tatuś ją utrzymuje, za leniwa żeby łbem ruszyć to tworzy jakiś gówniany kontent na sriktoku.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: tak kwestionuje dla mnie to debilizm
Kojarzy mi się z narcyzmem i próba wykorzystania kogoś przez wzgląd na swoją płeć
Ona marzy żeby przejac kontrolę nad innymi , niech najpierw coś osiągnie a pewnie ma bogatych rodziców i bez nich by musiała się uczyć i pracować a nie nagrywać taki shit
  • Odpowiedz
niech najpierw coś osiągnie a pewnie ma bogatych rodziców i bez nich by musiała się uczyć i pracować a nie nagrywać taki shit


@Linnior88: Czyli tradycyjne: " z nieróbstwa się w dupie poprzewracało".
  • Odpowiedz
  • 3
Julki wygadują takie rzeczy, a potem dają pieniądze jakiemuś półmózgowi na rozwój jego rapowej kariery


@Shuwaks to już wiadomo skąd ta rosnąca liczba raperów w Polsce. Ktoś dziś wklejał wykres.
  • Odpowiedz
jak czytam o tym dark feminine energy i innych technikach manipulacyjnych bab na facetach to mi się autentycznie śmiać chce


@Linnior88: To nie jest fake. Ty dzięki cibie między nogami, mogłabyś władać nie jednym mezczyzna, np napalonym okiem z wykopu - gdybys mu tylko powiedziala = OK, bedziemy razem, ale masz mnie sluchac to by na bank sie zgodzil

myslisz, ze gdybym ja mu tak napisal, ze chce z nim byc
  • Odpowiedz