Wpis z mikrobloga

Pomyślmy chwilę kto reprezentuje #konfederacja

Kaja Godek – Babka, która urodziła „muminka” i teraz chce, żeby życie innych ludzi zamieniło się w takie samo piekło, jak jej własne.

Dobromir Sośnierz – Koleś który chce pozbawić zwierzęta elementarnych praw, bo to tylko „maszyny”. Była żona go zostawiła dla... XD

Adam Dziambor – Największy fan kreskówkowych króliczych cycków w PL.

Janusz Krul Mikke - Od czasów Hitlera zawsze się troszkę gwałci, taka lekka pedofilia, tak twierdzi Włodzimierz Putin.

Grzegorz Braun - Kościół, Szkoła, Strzelnica a do tego szubienica... a powinien być psychiatryk. Szczęść Boże!

Sławomir Memcen - Koleś który wydymał ludzi z partii na listach wyborczych, ale jako byznesmen niczym rasowy Janusz dyma swoich pracowników na umowach i pensjach to nie w tym nic dziwnego. Za to mogą pracować "ponad normę". Taka jest ręka wolnego rynku.

Krzysztof Bosak - Wieczny student bez dyplomu, bez doświadczenia w pracy, ale gdyby to było złe, to Bóg inaczej by świat stworzył.

Robert Winnicki - Unia Europejska przestaje się Polsce opłacać.

Wy się serio identyfikujecie z takimi ludźmi? Nie wstyd Wam?

#heheszki #bekazkonfederacji #neuropa #polityka
  • 111
konserwatywny konstrukt społeczny- ryby nie są z mięsa. Biolodzy się mylą.


@dqdq1: Co mają biolodzy do tego co nazywamy mięsem, a czego nie? Czy ci biolodzy mają w swoim słowniku owoce morza? Przecież to wcale nie są owoce! (°°
. To drugie nie jest pojęciem z dziedziny biologii, tylko przemysłu spożywczego.


@ZygmnuntIgthorn: nie chcę być niegrzeczny ani wyrażać opinii o twoich możliwościach intelektualnych. Tylko nie wiem jak to napisać dyplomatycznie.
nie chcę być niegrzeczny ani wyrażać opinii o twoich możliwościach intelektualnych. Tylko nie wiem jak to napisać dyplomatycznie.


@dqdq1: Dobre. Szybko przeczytałeś ten artykuł. Prawdziwy z Ciebie tytan intelektu. Niestety twój potencjał intelektualny jest niewystarczający by zrozumieć, że mięso i mięśnie to nie są tożsame pojęcia. Mam dla Ciebie ciekawostkę.

La viande est un aliment constitué des tissus musculaires de certains animaux, notamment les mammifères, les oiseaux, les reptiles, mais aussi
ale jako byznesmen niczym rasowy Janusz dyma swoich pracowników na umowach i pensjach to nie w tym nic dziwnego. Za to mogą pracować "ponad normę". Taka jest ręka wolnego rynku.


@CrazyHorse1849: Te pensje po 25 tys. zł miesięcznie do "dymanie" pracowników? Czy 8 tys. zł miesięcznie na zwykłych stanowiskach? Bo chyba nie mówisz o praktykantach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym wymieniłeś Godek, Dziambora, Sośnierza którzy w
Dobrych alternatyw nie ma, ale jest "mniejsze zło":


- PO

- Hołownia (polecam bardziej konserwatywnym światopoglądowo osobom)

<długo długo nic>

- Lewica


- PIS (tak, PIS jest lepszą alternatywą dla konfederacji)


@CrazyHorse1849: #neuropa nadal nie podumała, że jest w Polsce kilkaset tysięcy ludzi (lub nawet kilka milionów), którzy woleliby sobie rękę uciąć niż zagłosować na KOGKOLWIEK kto popierał w Polsce lockdowny i zamordyzm przez 2 lata.

W zasadzie do końca życia
@CrazyHorse1849: opozycja dostaje kociokwiku, bo wyjdzie na to że bez konfy nie będą w stanie stworzyć rządu, więc zostanie albo PiS z pslem/lewicą albo ponowne wybory, albo rząd mniejszościowy.

Stąd ciągle ataki na partię która nigdy nie rządziła, nie współtworzyła rządu, nie ma miała swoich ministerstw.
Żadna rozsądna osoba nie zmieni swojego głosu z konfy na PiS czy KO, dlatego taka panika i wysrywy wpisów podobnych do twojego.
PiS z Białkiem
@missioncritical: na pamięć wyuczysz się tekstu do tik toka albo przemówienia (czyli to co robi Mentzen). Bosak co jak co, ale w dyskusjach sobie bardzo dobrze radzi, z reszta jak można się nauczyć na pamięć argumentów na pytania/zarzuty na żywo xD. Wykopek przeczytał, ze ktoś napisał coś i powiela niesprawdzając? Nowe, nie znałem.
jeszcze mi napisz że ryby to nie zwierzęta.


@dqdq1: Hehe. Tak, dokładnie o tym pisałem. xD

Ubździłeś sobie, że mięso to pojęcie z dziedziny biologii i żadne argumenty do Ciebie nie trafiają. Mam nadzieję, że ta dyskusja zachęci Cię przynajmniej do nauki języków (to poszerza nieco horyzonty, przyda Ci się), choć obawiam się, że jesteś za głupi by coś sensownego z tego wyszło. ¯\(ツ)/¯