Wpis z mikrobloga

@MarcelinaM85: ktoś jest chętny mi wytłumaczyc czemu sa frajerami? Przecież wy jesteście odklejeni srogo. Tak to frajerzy, ale jak chlop wygral to m3 to sie tutaj zesrac chcieli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Proponuje pisać temu ziomeczkowi od M3 ze jest przyglupem i frajerem :))

Jak dobrze rozumiem to, macie problem do tego ze ktos wplaca swoj własny hajs, wiedzac ze szansa na wygranie to 0,01%, ale nadal
@ziko100: ale, że jak? Do tej pory myślałeś, że ktoś robi loterię (już nawet nie chodzi o to dokładnie, ale jakikolwiek ruch biznesowy) żeby być na tym stratnym? W imię tego, żeby Maciek z wykopu nagle dostał 1mln na lepsze życie?

Oooo stary, widzę, że jeszcze przed tobą dużo takich zaskoczeń w życiu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Seroxik: mam takiego wuja co w lotka #!$%@? parenaście pensji od kilku ładnych lat i podobnie gadał( ͡° ͜ʖ ͡°) że już już tym razem mu wejdzie i będze się jeszcze z nas śmiał jak przyjedzie zajebistą furą. Marzenia ludzkie to zajebisty biznes
@Seroxik: Są frajerami dlatego ze wchodzą do gry gdzie wartość oczekiwana jest wielokrotnie niższa od ich zakładu, podejrzewam ze na ruletce mieliby 10x większe szanse na wygranie podobnej kwoty przy takiej samej inwestycji (jest to chyba najuczciwsza forma hazardu). Ale tak działa świat i na frajerach się zarabia, także propsy dla organizatorów tej loterii, z fartem
@ziko100: ale, że podobnie gadał tzn? no dobra, ale to co ci przeszkadza ze on sobie marzy i CHCE zaryzykować i grać? Na pewno się zgodzimy z tym, że marzenia ludzi to zajebisty biznes, ale zazwyczaj jedna osoba grająca to marzenie spełnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kowalez: Stary jak przeczytałem, że porównujesz jakąś gówno loterię do grania na ruletce to zwątpiłem. Jeszcze stawki porównujesz (ʘ
To ze ludzie kupują te losy to luz, ich kasa. Denerwuje tylko fakt ze banda gwiazdeczek postanowiła ominąć jakiekolwiek regulacje komisji gier i zakładów i robią sobie nielegalne loterie bez zezwolenia na to. Dlatego nie kupuje się tam oficjalnie losu tylko jakiś shitowy ebok.
@kowalez: na ruletkę zdrowi psychicznie ludzie tacy chodzą których stać by #!$%@?ć określony hajsa . Szukają tylko rozrywki i adrenaliny. Nikt tam realnie nie szuka dorobienia się
@PerKamil: Gościu #!$%@? głupoty bez potwierdzenia, Loteria jest w 100% legalna i ten samochód za te 1.3mln może się wydawać sporo, dla Ciebie czy dla mnie, ale dla nich, przy ich zasięgach to jest nic, i nie opłacałoby im się nawet próbować oszukać bo wówczas mieliby dużo więcej do stracenia niż głupie 1.3mln które i tak idą z budżetu na marketing FameMMA.