Wpis z mikrobloga

#iptv znalazłem https://tiny.pl/w33xs bardzo tania IPTV wczoraj sprawdzone LM pakiet Polska lub Sport jest kanał Polsat Sport Premium 1 jakość oryginalne bitrate , żadnego problemu podczas wczorajszej transmisji , archiwum na 3 dni zakupiona lista jest na 2 urządzenia , ale można zakupić na max 20urządzeń ..Urządzenia zwiększa się o 2pozycje czyli 2,4,6,8, i tak dalej ,,Dodatkowe 2urzadzenia cena x2..Pakiety UK i DE zawierają pakiety sportowe SKY Sport .Sam pakiet Sportowy aby zakupić trzeba dodatkowo zakupić pakiet główny czyli patrz foto to pakiety powyżej. Do wyboru 14 serwerów .Cennik patrz foto
knopiczka - #iptv znalazłem  https://tiny.pl/w33xs   bardzo  tania  IPTV  wczoraj  sp...

źródło: ptvteamia

Pobierz
  • 67
@knopiczka: Chciałem wpłacić 5$ kartą jednorazową ale nie mam takiej opcji jak zaznaczyłeś "VISA MASTER EUR", jest tylko VISA MASTER RUB ale przekierowanie nie działa: "Ta witryna jest nieosiągalna". Przetestował bym to z miesiąc.
@knopiczka u mnie smiga visa rub, opcji eur nie mam. Strona smiga mozna wpisac dane karty. tylko to chyba bierze w euro a doladuje tyle samo w usd wiec troche prowizji bedzie.
Ogolnie to smiga stabilnie na liscie hls. Kanaly wiekszosc fhd oprocz kilku filmboxow, tvp seriale itp. Ze sportowych to tylko eleven 4k ma 50fps a reszta 25 fps. natomiast ten dodatkowy platny pakiet sport ma rozne kanaly 50fps. Test 3
Ależ piękny reseller:

usługa nie przechowuje ani nie transmituje treści. treści udostępniane na naszej stronie pochodzą z innych źródeł w internecie, które należą do domeny publicznej.

nie ponosimy odpowiedzialności za miejsce pochodzenia, jakość i legalność tych treści.

Nie pobieramy opłat od klienta za treść, klient płaci tylko za rozwiązanie techniczne!

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
  • 0
@NieoznaczonaReklama: zalogowałes się ? zakłądka Helpdesk Send message dobrze by było jakby wszyscy napisali jak ja dziś napisał Comedy Central Extra , Polsat Sport News , Polsat Sport Fight , Stopklatka TV , Cartoon Network , Canal+ 4K , Fokus TV , Disney Channel , MiniMini+ , TeleToon+ , National Geographic , Nat Geo Wild , TVP Polonia ,Jakby dobrze sprawdzić to jeszcze kilka głownych brakuje , ale musimy wszyscy pisać
  • 0
do pracy / dodawania / sprawdzania / wyszukiwania kanałów, ich archiwów i epg, lepiej napisać na nasz czat, przycisk czatu na swoim koncie osobistym (wejdź na czat swoim loginem i hasłem z konta osobistego) tak odpisali