Wpis z mikrobloga

@Britney16: często to są całe grupy, polecam. Stety niestety w modelu podróży 1x1 aż za często jest impikowany sponsoring więc trzeba od razu to wyjaśnić co i jak. Słyszałem że kolesie z kamerami mają branie xd. Ale takiego partnera do podróży możesz najpierw zaprosić lokalnie na miasto. Wspólne podróżowanie, też nie implikuje randkowania, ruchania. Ale warto między sobą to wyjaśnić, najlepiej osobiście po spędzonym wspólnie wieczorze.
  • Odpowiedz
@Britney16 Mam mieszane odczucia.
Nowe doświadczenie na plus. Nowi ludzie poznani - nawet jak tylko na jakiś czas - na plus.
Niektórzy ludzie - jak w szkole - okazują się nieznośni, mają charakter który cię wkurza - w moim przypadku to wkurzała mnie pozerka i obrabianie dupy, zamiast wprost - to na minus.
Jak ktoś nie był to wg. mnie powinien się wybrać. Dobrze przed spotkaniem jakoś zvetować wszystkie osoby. Każdy ma
  • Odpowiedz
@Britney16: trudne pytanie, kilkukrotnie stałem sam przed taką rzeczywistością i u mnie skończyło się na razie spasowaniem, ale planuje pozwiedzać Grecję i jej zabytki tej jesieni bo w tamtym roku się nie udało, no i tu się chyba zdecyduje mimo że sam. Ogólnie najbardziej boli że np. jak nawet chce się zrobić głupi urlop w Turcji na tydzień, to jest dużo drożej xd
@WhitePill4All: o fajnie. I co, ludzie normalnie
  • Odpowiedz
@Britney16: Zależy od osoby. Ja mimo że jestem samotnikiem to nie mógłbym podróżować samotnie. Trochę to przygnębiające. Chyba że chcesz uprawiać społeczną turystykę i poznawać nowych ludzi.
  • Odpowiedz
  • 1
@NonoFlam: Nie, też tak mam, jak masz nowe konto to możesz wysłać tylko ileś wiadomości w godzinę do jednej osoby. Po 14 już powinno być okej i będziesz mógł normalnie pisać
  • Odpowiedz