Wpis z mikrobloga

Hej. Używa ktoś zegarke Apple Watch na rower? Można go połączyć ze strava? Jak wygląda nawigacja w takim zegarku? Np. Ustawie sobie punkt na mapie 50km to poprowadzi mnie zegarek do celu z włączonym treningiem w tle? Ma to sens czy lepiej kupić jakiś licznik garmina? Nie jeżdże jakoś dużo rowerem a zegarek przydałby sie też na codzień. Z drugiej strony wyjechałbym czasem gdzieś dalej to przydałaby sie nawigacja żeby sie nie zgubić. Sam nie wiem co wybrać. #gravel #szosa # applewatch #garmin #rower
  • 6
  • Odpowiedz
@gobi12: Telefon też przerabiałem. Po pierwszej trasie 100km w nieznane zamówiłem Edge 830 jak tylko wróciłem, bo się #!$%@?łem niesamowicie - bateria pada szybko, bo ekran na maxa jasny a i tak w słońcu niezbyt widoczne wszystko. Od biedy bym mógł kupić dings, żeby zegarek mieć na kierownicy, ale osobna nawi to wygoda
  • Odpowiedz
@Masterczulki : ja całkiem długo jeździłem z telefonem. Do pierwszego porządnego deszczu na nieznanej trasie, gdzie krople mi przesuwały mapę. Z samym Forerunnerem 645 też kilkaset km zrobiłem zanim kupiłem uchwyt do telefonu. Ale Edge 530 to zdecydowanie co najmniej poziom wyżej jeżeli chodzi o wygodę. Brakuje mi wyłącznie szybkiego wysyłania mu trasy do punktów z Google Maps zz telefonu.
  • Odpowiedz
@krsu: Znajomy ma i jeździ zarówno w treningiem jak i navi. Tak, zgrywa mu się wszystko na Stravę. Sam posiadam Fenixa i Edge i navi sobie włączam na zegarku, zero problemów, jest wygodnie.
  • Odpowiedz