Wpis z mikrobloga

800+ od nowego roku, do tego minimalna 4500. Lepiej szybko pozbądźcie się wszystkich żetonów, bo niebawem za 100 gównozłotych to może paczkę prażynek będziecie w stanie sobie kupić XD

Dobrze już było - wydawajcie pieniądze póki są cokolwiek warte, bo politycy już wybrali kierunek ========> cała naprzód na pieniądz bez wartości, gospodarkę niedoboru i lokowanie kapitału w fizycznych produktach.

#nieruchomosci #gielda #bekazpisu #inflacja #bieda #idziebieda
  • 116
doczytaj co się dzieje na świecie a potem doczytaj co robią firmy w takiej sytuacji i skończ #!$%@?ć głupoty, że to wina 500+. inflacja podażowa/marżowa


@MirekStarowykopowy: co się niby dzieje na świecie? W USA inflacja to ułamek naszej, w samej UE też mamy jedną z najwyższych. Skończ #!$%@?ć o sprawach, o których nie masz pojęcia. Inflacja wyskakiwała z celu już w 2019 a NBP mimo obowiązku nie reagowało. Właśnie w 2019
@MateMizu: Bardzo ładnie ująłeś to, co pisałem na wykopie od jakiegoś czasu - teraz w wyborach nie chodzi o pomysł na przyszłość, tylko o jak najskuteczniejszy transfer pieniędzy od ciężko pracującej, uczciwej mniejszości, do roszczeniowej (czasem zatrudnionej, czasem nie) większości. To nie żadna demokracja, tylko zwykła grabież.

Rolę dawnej arystokracji przejęły dziady, patologia, słabo zarabiające, za to niezbyt bystre niziny społeczne, psychokatolicy i niewielka grupka kompulsywnych dzieciorobów + górnicy, policja itd.
jnie jeszcze wakacje kredytowe 2.0, kolejny fundusz poza budżetem, tarcza chleb+ i dolar będzie tylko ju


@haha123: sondaże są bezwzględne dla kaczora - 800+ to jedyna droga ugrania 35-38% - on i tak wie że od października nie będzie miał większości
co się niby dzieje na świecie? W USA inflacja to ułamek naszej, w samej UE też mamy jedną z najwyższych. Skończ #!$%@?ć o sprawach, o których nie masz pojęcia


@karakanjaroslaw: Chłop porównuje nas do USA kompletnie pominąwszy kwestie mixu energetycznego i źródła surowców energetycznych. Co zatem powoduje, że kraje takie jak Hiszpania i Francja mają o wiele lepszą sytuację niż Estonia mimo posiadania tej samej waluty pod nadzorem EBC? Tam PiS
@mathmed: gratulacje, napisałeś w dużej mierze to samo co ja po czym mnie wyzwałeś. Wykop szedł #!$%@? na dno bardziej niż za czasów swojej największej popularności i spamu korwinowskim #!$%@?. XDD Wyzwał mnie gość który dalej kisi dolary po 3,7 zamiast sprzedawać a teraz łyka copium i mowi że dobry czas do akumulacji. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
za 100 gównozłotych to może paczkę prażynek będziecie w stanie sobie kupić XD


@haha123: Pamiętam czasy, kiedy w podstawówce płaciłem 10000zł za batonika, w sklepiku szkolnym. Historia zatacza potężne koło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Staryan0na: zależy, nie #!$%@?ą aż tak szybko, bo wiemy już że nasz debilny rząd sztucznie hamuje stopy. Tak więc w ciągu ostatniego roku wartość mojego kredytu zmalała realnie o około 20%. Jednocześnie wynagrodzenie kompensuje mi wzrosty inflacyjne, więc jakoś ogarnę.

Oczywiście poważnie, to co robią to szczyt debilizmu i zarzynanie gospodarki. Ale tutaj niczego innego niż śmiech przez łzy nie można zaproponować ;)