Wpis z mikrobloga

Osoba niewychodząca (ja) polubiła sie z techno

Nigdy bym nie pomyślała, że mogę się dobrze bawić przy techno

Dlaczego uważam, że warto każdemu spróbować? (Szczególnie introwertycy, którzy chcą się zmusić do częstszego wychodzenia z domu)

1. Przy techno nie musisz z nikim tańczyć. Przy techno w ogóle nie musisz umiec tańczyć

Tańczenie tam polega na machaniu rękami, ruszaniu randomowo nogami i całym ciałem do rytmu. Każdy patrzy do przodu, ma sporo miejsca obok siebie (ludzie nie są w siebie wtuleni), bo inaczej dostałyby z łokcia

2. Przekrój ludzi jest naprawdę duży. Nikt prawdopodobnie nie będzie cię oceniać, szczególnie ze względu na to jak tam jest ciemno

Sa ludzie ubrani w koszulę, w pseudo seksualne stroje, w zwykłe ciuchy, alternatywkowy look. Byle wygodnie.
Jest tam ciemnia, widać przede wszystkim Twój cień

3. Jeśli ktoś lubi muzykę, na koncerty chodzi bo lubi poczuć ten bas na sercu - to techno jest do tego idealne. Tam cała muzyka przechodzi przez ciało i to nawet nie trzeba zjeść znaczka pocztowego by to czuć (ale trzeba lubić muzykę)

Nawet mój psiapsi, który nie czuje w sobie żadnej radości ze słuchania muzyki całkiem dobrze się bawił

4. ZJebiste cardio dla tych co nie lubią chodzić na siłownię xD a endorfinki lecą bo się dużo ruszasz

Fajna sprawa. Kiedyś na pewno pójdę jeszcze raz

#techno #introwertyzm #introwertyk #imprezy
Wrrronika - Osoba niewychodząca (ja) polubiła sie z techno

Nigdy bym nie pomyślała, ...

źródło: comment_1641716406YTZXSImYLajFUENHp0erVL

Pobierz
  • 4