Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

To się w ogóle nie wpisuje w patostreamy


@Tymajster: no jeśli uważasz, że patostreamy są bardziej cywilizowane to okej. Nie interesuję się tym to nie mam idealnego porównania. Dzięki za info ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no jeśli uważasz, że patostreamy są bardziej cywilizowane to okej.


@Ogau: nie pajacu. Uwazam, że Eurowizja jest o wiele bardziej cywilizowana. Nie udawaj głupka, nie musisz bo nim jesteś.
Naprawdę głosisz tutaj tezy, iż występ fińskiego artysty, jego zespol i choreografia to cos na równi z pijanym alkoholikiem srającym w majtki na wizji.
Żeby pokazać jaki jesteś edgy, alternattwny. Współczuję kompleksów.
@mpetrumnigrum XD seriale do patostreamow porównał. Jeśli dla Ciebie oglądanie seriali i show telewizyjnych to rozrywka porównywalna choćby w promilu do patostreamów to masz coś srogo z deklem.

A tak odpowiadając na pytanie, seriale i owszem, bo jest XXI wiek i seriale są jedna z głównych rozrywek większości ludzi. I seriale maja ogromny rozstrzał jakościowy. Ale Twój ograniczony umysł słyszy „serial” i myśli „Klan”, wiec wydaje Ci się, ze jeśli Ty seriali
@jmuhha: światowy konkurs piosenki XD. A jakie są jeszcze słynne? Konkurują chyba z konkursem piosenki radzieckiej i cygańskiej. Żeby to jeszcze były jakieś utwory symfoniczne, a to jakieś gówno
najbardziej znany światowy konkurs piosenki


@jmuhha: I co z tego jak poprostu muzyka jest kiepska i robią z tego niezły cyrk, że coś jest znane i duże nie znaczy że jest dobre i fajne.
siadają wieczorem do tv lub na fejsa i tracą ten czas w znacznie większej ilosci na czytanie lub sluchanie bezsensownych newsów.


@Aclyoneus: Ciągle lepiej spożytkowany czas niż eurowizja.
@Sansiwiera dla mnie to rozrywka w typowanie oraz lubię memy jakie Mieli robią ( ͡° ͜ʖ ͡°). Drukuje listę, oceniam jak piosenka mi się podoba, oraz typuję jak piosenka mogła spodobać się Europie. Z każdej Eurowizji od 2013 mam średnio 2-3 piosenki do playlisty