Wpis z mikrobloga

Jest jedna zaleta nie bycia Chadem, gdybym miał 195 cm wzrostu to pewnie do tego czasu wyruchałbym tyle Julek, że już dawna jakąś (albo co gorsza więcej niż jedną) bym przypadkowo zalał i miał gówniaka. A jednak #childfree to najlepsza rzecz na świecie, więc w sumie mogę cołpować, że jednak nie tak dobrze być Chadem.

#przegryw #blackpill #zwiazki #seks #tfwnogf #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #p0lka #dickpill #stulejacontent #chad
  • 11
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: Bądźmy szczerzy, wzrost powyżej 195 to upośledzenie. Większość samochodów nie jest dla Ciebie. Pomieszczenia i przejścia przez drzwi nie dla Ciebie bo są zbyt niskie. Wszędzie musisz się schylać żeby się nie #!$%@? przypadkiem. Wyżywienie takiej masy ciała pochłania duże koszty energii. Wysocy ludzie czesciej skarżą się na bóle kręgosłupów i pleców, wiec generalnie praca biurowa nie jest za bardzo dla nich. Łatwiej spaść z balkonu opierając się o
  • Odpowiedz
@eskejper: mam 187 i też mi komfortowo. Dodam że na większość gości mówiących że mają 195 cm po zdjęciu butów patrzę z góry. Oni myślą że mam wkładki w adidasach a to mój normalny wzrost. Potem zdziwko bo niżsi o prawie 10 cm. Julkom nie przeszkadza bo i tak są kurduplami 165 cm i mniej w większości a i tak liczy się jak duży damage zrobisz jej w doggystyle (im
  • Odpowiedz