Wpis z mikrobloga

@OskarDeveloperski Nie, oczywiście wcale nie ma białych, przez rysunki w książce nikt sie nie ostanie. No ale czarnych też nie ma, bo też się mieszają, wiec tym się możecie cieszyć. Albo wespół z czarnoskórymi zróbcie Komitet Obrony Rasy Niemieckiej
@OskarDeveloperski: przekaz jest ciągle ten sam tylko ty masz problemy z zrozumieniem. Co kto robi w własnym domu to jego sprawa. Więc nie opisuj nam tu życia seksualnego swojej mamy bo nas to nie interesuje. To wasza sprawa.
nie ograniczajmy się, od razu podstawa programowa dla całego szkolnictwa. Urojenia konserw są całkiem zabawne

nigdzie nie napisałem że jestem przeciwny edukacji seksualnej


@Nester86: to jak chcesz wprowadzić edukację seksualną bez wprowadzania jej do podstawy programowej?
to nie są żadne moje urojenia tylko po ilości ludzi plusujacych widać że większość tak odebrała ta paskudna manipulacje. Taka jest prawda pogódź się z tym, zaakceptuj.


@Nester86: tak to odebrali, bo nie rozumieją słowa "podręcznik" najwidoczniej.
dobrze że ty tak wszystko świetnie rozumiesz xD wy incele naprawdę się marnujecie na tagu dla przegrywów


@Nester86: No właśnie w odróżnieniu od was rozumiem, co już udowodniłem wcześniej, a tobie pozostaje wyzywanie od inceli. Komicznie to wygląda, że to Ty wmawiasz innym urojenia. Z tym incelem pewnie jest podobnie. Widzisz w innych to co sam reprezentujesz.
@CudMalina nie, mówię że procent 14 latków po pierwszym stosunku jest znikomy a procent 18 latków po pierwszym stosunku jest wyższy i dlatego wyszła średnia 17 więc albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo próbujesz mnie zdyskredytować tylko #!$%@? ci wychodzi bo strasznie manipulujesz.

swoją drogą wpisałem tą samą frazę w google i w dwie sekundy dostałem taką odpowiedź jak na obrazku, czytasz to co chcesz.
Pobierz a.....s - @CudMalina nie, mówię że procent 14 latków po pierwszym stosunku jest zniko...
źródło: temp_file.png861442202970402643
ja tu pisze o książce a nie edukacji sexualnej, to dwa różne tematy.


@Nester86: w jaki sposób widziałbyś realizację edukacji seksualnej? Podstawa programowa wszystkich przedmiotów jest realizowana na podstawie podręczników, w przypadku edukacji seksualnej uważasz, że użycie książek jako bazy jest niewłaściwe? Dlaczego?
@Fitoplankton: co tak się uparłeś tej edukacji sexualnej xd to taki ważny temat dla ciebie?
Po co ja w ogóle ciągnie dyskusje z tobą to sam nie wiem
Widzę że bardzo chcesz rozmawiać na ten temat a ja nie dam ci tej satysfakcji miłego popołudnia pozdrawiam kolego