Wpis z mikrobloga

Zabawy z #gopro #motocykle

Wydaje mi się że za wcześnie skręcam i za późno dodaje gazu. Trzeba vw końcu wybrać się tor.

S22 kleją niesamowicie, krawędź strachu na pół paznokcia. Nie mam parcia na kolano, musiałbym się bardziej rozciągnąć chyba xD
veranoo - Zabawy z #gopro #motocykle

Wydaje mi się że za wcześnie skręcam i za późno...
  • 33
  • Odpowiedz
@veranoo: moja nie do końca pod torowanie, bo to wciąż naked. Chętnie bym zrobił to prawilnie: niedrogowa torówka, przyczepka i jazda, ale nie mam na to czasu i miejsca niestety póki co.

Nie mam filmików, bo szkoda mi siana na kamerkę. Nie czuję, żebym jeździł na tyle dobrze, żeby kogoś to interesowało poza 5 minutami dla rodziny :D Ale oczywiście myślałem o kupnie. Foteczki tylko z track day-ów, bo zwykle
  • Odpowiedz
  • 0
@prostynick: gopro 4 można wyrwać już tanio, nagrywa dobrze tylko brakuje jej stabilizacji. Ja to robię w ramach pamiątki, żeby za 10 lat usiąść i sobie powspominać jak się latało. Na takich filmikach też widać progres jaki się robi i pełnią też funkcję edukacyjną, takie nagrania można analizować i wyciągać wnioski ze swoich błędów.
  • Odpowiedz
@veranoo: Ja bym zaczął od podstaw XD
-prawidłowa pozycja na moto
-pozycjonowanie motocykla na szosie
-hamowania - trial braking
-prawidłowa pozycja w zakręcie i nie poprawianie jej podczas
-apex i sprawy
  • Odpowiedz
@veranoo: może taka perspektywa kamery, ale to wygląda jakby ten motocykl praktycznie się nie pochylał, a prędkość to z buta szybciej idę do auta jak mi w uszy zimno...
  • Odpowiedz
  • 0
@kipowrot: Tak to taka perspektywa kamery, a co do prędkości to na wejściu 50km/h a na wyjściu podchodzi pod 100. Tak jak pisałem nie mam kompetnie parciana prędkość i kolano. Do jeżdżenia szybko jest tor a nie ulica gdzie pełno piasku i syfu. Tak wygląda to z perspektywy kasku. Mam jeszcze pomysł żeby położyć kamerę ze statywem. Jutro Mogę zrobić fote opony, to zobaczysz mój chicken strip.
veranoo - @kipowrot: Tak to taka perspektywa kamery, a co do prędkości to na wejściu ...

źródło: GX017411_1683930795700

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@kipowrot: Trochę szkoda mi sprzęta. Jestem świeżak. Musiałbym się nauczyć na czymś starszym najpierw. Ona podobno na jedynce wstaje z gazu, ale nie chce robić gwoździ. Jednych jara stunt innych torowanie, ja należę do tej drugiej grupy
  • Odpowiedz