Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest jak żaden "przegryw" tutaj nie tknie grubej ani nawet nieogolonej, o niepełnosprawnych nie wspomniawszy, ani nie zna nikogo takiego, ale twierdzą, że takie nie mają problemów, bo jakiś Janusz im coś napisze erotycznego albo mają pary na Tinderze. Tylko, że nie wiecie, czy Janusz nie pisze tylko tak sobie, bo jest erotomanem gawędziarzem, a te pary z Tindera to nie są tylko z ciekawości i do żadnego seksu w wymienionych przypadkach nie dojdzie.

#damskiprzegryw #przegryw #damskiprzegrywpo30tce #rozowyprzegryw #incel #przegrywpo30tce #dziewictwo #tinder
  • 44
ja mam wrażenie, że ludzie tutaj mają jakiś zupełnie inny poziom odklejenia. Strasznie są przesiągnięci nienawiścią wobec kobiet. Sami mają wymagania a dziwią się, że kobiety też mogą je posiadać. Na dodatek mają jakieś dziwne poszczeganie kobiet, że każda jest nieszanującą się wywłoką


@Britney16: a) mizoginia chłopska jest reakcją obronną na odrzucenie i pogardę przez k0biety. Większość chłopów z natury jest przyjazna, nienawiść do k0biet jest zjawiskiem wtórnym wobec ich postawy
@ArmageddonPrzeciwBladziom:
a) Mnie też skrzywdził facet to znaczy, że mam zacząć nienawidzić wszystkich facetów na świecie?
b) Większość kobiet też nie ma jakiś wielkich wymagań wystarczy aby był w miarę spoko z wyglądu i fajny z charakteru. Często przymykają oczy na wiele wad. Popatrz na pary na ulicach a nie tylko na instagramie
c)Nie musisz mnie wyzywać od analfabetów tylko dlatego, że źle coś napisałam, wystarczyło mnie uświadomić
Ja się nie
wystarczy aby był w miarę spoko z wyglądu i fajny z charakteru.


@Britney16: a jak nie jest "spoko z wyglądu", czyli jest brzydki i nie jest "fajny z charakteru", czyli nie jest dynamiczny, pewny siebie i towarzyski, to wtedy można wyrzucić odpada na śmietnik, nieprawdaż?
Jak typ jest Chadem to zapewne przymykacie oko na wiele innych jego wad, bo ma dobre geny - no, cóż za niespodzianka XDDD
Normalnie, jeśli mam
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Ale co jest złego w tym, że chcesz aby twój partner / partnerka byli dla ciebie atrakcyjni z wyglądu i charakteru? Chciałbyś być z kimś kto wcale ci się nie podoba wizualnie? I skąd takie gadanie, że jak typ jest chadem to na wszystko mu się pozwala. Serio jak się w kimś zakochasz to nwm nie przeszkadza ci to, że np. ma krzywe zęby, kilka kilo za dużo albo kurze
le co jest złego w tym, że chcesz aby twój partner / partnerka byli dla ciebie atrakcyjni z wyglądu i charakteru? Chciałbyś być z kimś kto wcale ci się nie podoba wizualnie?


@Britney16: Jak to, co jest złego? To wyklucza coraz większą część chłopów z rynku matrymonialnego, a w szczególności nas - przegrywów - trueceli. Np. ja byłem wykluczony już 15 lat temu, w czasach gdy hipergamia k0biet nie szalała jeszcze
**Jak to, co jest złego? To wyklucza coraz większą część chłopów z rynku matrymonialnego, a w szczególności nastreść pogrubiona**

@ArmageddonPrzeciwBladziom: Serio chciałbyś być z kobietą, która ci się nie podoba? Patrzysz i myślisz sobie, ale ona jest brzydka? Nie trzeba by c 10/10 aby być w związku. Znam typów, którzy nie grzeszą urodą mają dzieci i żony, przejdź się po ulicach, sam zobaczysz. Ale jak jesteś 2/10 a
Ale jak jesteś 2/10 a startujesz do kogoś 8/10 to logiczne, że cię odrzuci


@Britney16: mnie każda odrzuci, a ocena urody lasek okazuje się subiektywna. Ostatnio pokazywałem koliegom z tagu zdjęcie jednej laski , co się chłopu podobała kilka lat temu. Oni jej dali 5/10 i powiedzieli, że taka zwyczajna jest, a dla mnie była 10/10.

Serio jak się w kimś zakochasz to nwm nie przeszkadza ci to, że np. ma
Serio, jakbym miała być z kimś kto tak ciągle narzeka a z wyglądu jest 10/10 to nadal wolałabym być sama niż z kims takim


@Britney16: typ, który jest z wyglądu 10/10 nie ma powodów do narzekania, a w każdym razie nie może narzekać na brak powodzenia. Chłopy z tagu zgorzkniały wskutek marginalizacji, więc jak najbardziej mają prawo narzekać.

Najśmieszniejsze jest to, że mnie krytykujesz, a sama przyszłaś tutaj ponarzekać.
yśle, ze typ, który jest 10/10 tez ma jakieś powody do narzekania


@Britney16: na pewno znacznie mniej niż typ o wyglądzie 2/10. Dobry wygląd pomaga w wielu kwestiach życiowych, nie tylko w znalezieniu partnerki. Atrakcyjny gość jest lepiej postrzegany przy rekrutacji do pracy, szczególnie gdy w HR siedzą julki. Ponadto, ma więcej znajomych i z łatwością poszerza to grono, bo każdy chce się zadawać z atrakcyjnym jegomościem. A znajomości zwiększają możliwości
Mnie tam trochę ciałka nie przeszkadza, ale widuje kobiety które niemal na oczy nie widzą przez tłuszcz. Problem z takimi jest taki, że zamiast wziąć się za siebie, dieta, spacery, rower czy inna forma treningu to powiedzą "ja jestem plus size" i #!$%@?. Gruby chłop nie jest tak gruby jak gruba baba. Nawet umiarkowana dostaje celulitu więc gruba tym bardziej i to nie jest powód do dumy tylko powód żeby wziąć się
dobry znajomy mojego taty był 10/10 chłop 45 lat mega przystojny podobnyz wyglądu do Massimo, miał powodzenie u kobiet, dużo kasy, super pracę


@Britney16: no i sama potwierdziłaś EFEKT AUREOLI. Wygląd 10/10 sprzężony z sukcesami w innych dziedzinach. I coś jeszcze - tak jak piszesz - typ 45 lat, a tobie bardzo się podobał, mimo że był w wieku średnim. Swoimi słowami potwierdzasz, że dla Chada praktycznie nie istnieje ściana związana
@Britney16: @Musze_wygrac_zycie
No cóż, sam jestem spod tagu przegryw, ale jak czasem widzę jakie wysrywy tu niektórzy piszą to mnie coś strzela. Nie jestem zbyt urodziwy, nie jestem zbyt "dynamiczny" i znam swoje miejsce w szeregu. Czasem jak widuje jakieś pary na ulicy czy po prostu znam kogoś to pada w głowie "#!$%@?, jak on kogoś ma to może i dla mnie jest nadzieja". I co? I nic, dalej tkwię w
@Aorus: Gdyby nie hipergamia p0lek, wyrażająca się w pragnieniu śniadolicego księcia Massimo chociaż same wyglądają jak słowiańska matrioszka, to nie musiałbyś tego pisać, bo jakaś p0lka, np @Britney16 właśnie skakałaby ci po boltzu i płodziła z tobą białego potomka, radośnie przedłużając twój ród. Więc nie usprawiedliwiaj k0biet, bo one dla ciebie nie mają empatii.