Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest jak żaden "przegryw" tutaj nie tknie grubej ani nawet nieogolonej, o niepełnosprawnych nie wspomniawszy, ani nie zna nikogo takiego, ale twierdzą, że takie nie mają problemów, bo jakiś Janusz im coś napisze erotycznego albo mają pary na Tinderze. Tylko, że nie wiecie, czy Janusz nie pisze tylko tak sobie, bo jest erotomanem gawędziarzem, a te pary z Tindera to nie są tylko z ciekawości i do żadnego seksu w wymienionych przypadkach nie dojdzie.

#damskiprzegryw #przegryw #damskiprzegrywpo30tce #rozowyprzegryw #incel #przegrywpo30tce #dziewictwo #tinder
  • 44
Najlepsze jest jak żaden "przegryw" tutaj nie tknie grubej ani nawet nieogolonej, o niepełnosprawnych nie wspomniawszy


@Musze_wygrac_zycie: gruba się nie da dotknąć #przegrywowi, bo woli śniadego Alvaro Juan Pablo Jose Armando, niepełnosprawna zresztą też. A jak jest niepełnosprawna umysłowo, to nie może wejść w związek, bo nie jest w pełni świadoma swoich czynów.
Nie pisz głupot, nie każda lubi śniadych :/


@Musze_wygrac_zycie: @pancerna_piesc_dzieciatka_jezus może nie każda lubi śniadych - w sumie biały Chad to samiec najwyższej ligi.
Natomiast żadna nie lubi przegrywów.
Niepełnosprawna może ma problemy ze znalezieniem chłopa, który spełniałby jej nierealne oczekiwania i który tańczyłby z nią bachatę na wózku czy tam inną kizombę.
Natomiast niepełnosprawny chłop to parias wśród pariasów.
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Biały Chad to ma lepsze rzeczy do roboty od ruchania odpadów i robić tego nie będzie.

Natomiast niepełnosprawny chłop to parias wśród pariasów.


Ja jestem w kontakcie z jednym niepełnosprawnym i bym się z nim ruchała, tylko on nie ma ochoty. To ja jestem więc pariasem.
I tak, mi też ostatnio jakiś Janusz coś powiedział, bodajże, "Co nas tak Pani zachodzi od tyłu, to ja bym wolał Panią zajść od
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Nie jest jakiś umięśniony, może minimalnie, bo coś tam na hantlach ćwiczył, ale i tak jest to przykryte tłuszczem, bo jest trochę gruby. Ma jakieś 162 cm, a ja 163, więc jesteśmy prawie takiego samego wzrostu. Twarz ma może troszkę poniżej przeciętnej, więc fakt faktem, że znacznie lepszą niż moja...
@Musze_wygrac_zycie: a ty jesteś gruba? Bo jeśli tak, to nawet jak jakiś mirek #przegryw by cię chciał i np. biegałby razem z tb, żeby pomóc ci schudnąć. To wtedy, jak już będziesz lepiej wyglądać i uznasz się za atrakcyjną, to sp(%$olisz od mireczka, bo poznasz lepszego n0rmika lub 0skiego i do niego uciekniesz.
A dla chłopa zostanie ino płacz se.
ArmageddonPrzeciwBladziom - @Muszewygraczycie: a ty jesteś gruba? Bo jeśli tak, to na...

źródło: crying-pepe-the-frog

Pobierz