Wpis z mikrobloga

Piąta kolejka za nami, czas podsumować jak Wam poszło typowanie, a po podsumowaniu typujemy mecz!

Pojedynek Włókniarza z beniaminkiem większość osób typowało poprawnie, jednak nikt nie ustrzelił poprawnego wyniku.
Mecz na Motoarenie przyniósł dużą ilość punktów do rankingu dziesięciu osobom, które podały poprawny typ.
Spotkanie koziołków z bykami było meczem do jednej bramki, a co za tym idzie nikt nie wytypował poprawnego wyniku. W dodatku tylko dwie osoby zdobyły więcej niż 2 punkty!
Zdecydowanie lepiej było w ostatnim meczu, czyli pojedynku Sparty ze Stalą. 9 osób zdobyło za ten mecz maksymalną ilość punktów, czyli 35.

Podsumowanie, podsumowaniem, a teraz lecimy z typowaniem zaległego meczu 3. rundy. Poprzednie typy zostały anulowane ze względu na odwołany mecz i odległy pierwotny termin.

Motor Lublin - Wilki Krosno

Jeśli chcesz być wołany do następnych wpisów, zaplusuj wpis pod tym linkiem: KLIKNIJ TUTAJ

#zuzel #typerzuzlowy
Nokimochishii - Piąta kolejka za nami, czas podsumować jak Wam poszło typowanie, a po...

źródło: WynikiR5

Pobierz
  • 60
@kzrr: również mam bekę ze swojej pozycji. pomimo trafionych wszystkich typów to wyniku się fest u mnie rozjechały, a finalnie do lidera odrobiłem jeszcze punkty :D