Wpis z mikrobloga

Ciągle czytam, że Konfederacja to zamordyści. Zamordyzm za słownikiem oznacza "stosowanie brutalnego rygoru".

Kto mi powie jaki brutalny rygor ma zamiar wprowadzić Konfederacja jak on wpłynie na moje życie? Czy to tylko populistyczne hasełka lewicy?
Temat aborcji mnie nie interesuje.

#konfederacja #bekazlewactwa #bekazprawactwa #4konserwy #polityka
  • 30
@ziumbalapl: Korwin tam powiedział, ze powinna być jak w Chinach silna władza i wolna gospodarka, ale niekoniecznie to świadczy o tym, że popiera silną władzę łamiącą prawa człowieka.

PiS jest lewicowy gospodarczo i prawicowy światopoglądowo, natomiast PO to już lewica pełną gębą. Wczoraj z PO odszedł poseł Sonik argumentując to własnie tym, że platforma stała się zbyt lewicowa.

i myślałem nad tym więcej i coraz bardziej się z Tobą nie zgadzam.
niekoniecznie to świadczy o tym, że popiera silną władzę łamiącą prawa człowieka


@cebularz_szkorbutnikowy: Przecież Korwin wielokrotnie mowil, że chcialby chociazby pacyfikować protesty bronią palną XDDDDDDDDDDDD O chociażby to:
https://slaskie.naszemiasto.pl/korwin-mikke-kazalby-strzelac-do-protestujacych-gornikow/ar/c1-3350280

I zaznaczam - nie chodzi o slusznosc protestow, tylko pomysl Korwina na ich powstrzymanie. Oczywiście, że to oznacza łamanie praw człowieka. Jeżeli Ci mało, to zobacz np. to:
https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,16520312,tzw-wyklad-korwin-mikkego-w-szczecinie-wasze-corki-trafia.html

Szczerze mówiąc, bliższa jest mi cywilizacja muzułmańska, bo Unia Europejska to zwykła dzicz.
@ziumbalapl: Dobra daj se spokój, bo całą swoją retoryke opierwsz na jakichś starych wypowiedziach Korwina, który wiem że jest odklejony i ma chore teksty, ale na ten moment został już wyraźnie odsunięty od szefowania Partii, nie bierze praktycznie udziału w Kampanii wyborczej i bliżej mu do emerytury niż do rzadzania Polską. Liderami Konfederacji są obecnie Bosak I Mentzen.

Mamy wybory parlamentarne 2023 a Ty mi wrzucasz jako jakieś dowody na zły
całą swoją retoryke opierwsz na jakichś starych wypowiedziach Korwina


@cebularz_szkorbutnikowy: Udowodnij, że zmienił poglądy

wiem że jest odklejony i ma chore teksty


No właśnie...

na ten moment został już wyraźnie odsunięty od szefowania Partii


Ząstąpili go ludzie o podobnych poglądach.

Liderami Konfederacji są obecnie Bosak I Mentzen.


Czyli jeszcze więksi milosnicy katolickiego knebla - Bosak chce zeby wladze sadownicza sprawowali katolicy, a nie "poganie", bo inna opcja to wspieranie zla. Mentzen
Przecież Korwin wielokrotnie mowil, że chcialby chociazby pacyfikować protesty bronią palną XDDDDDDDDDDDD O chociażby to:


@ziumbalapl: No i bardzo dobrze w tym przypadku akurat powiedział, tylko Ty oczywiście musisz wypaczyć sens. Korwin powiedział, że jeżeli ktoś protestuje pokojowo, to niech sobie protestuje i on nic do tego nie ma. Ale jeżeli ten protestujący z kilofem niszczy budynki, niszczy samochody to przestaje być pokojowo protestującym górnikiem a staje się uzbrojonym, niebezpiecznym bandytą
@ziumbalapl: Korwina ja uważam za odklejeńca, ale w partii również go tak uważają dlatego przezstał już być jednym z liderów i ma ograniczony udział w kampanii wyborczej. Jego poglądy w Konfederacji nie są już po prostu najważniejsze.

O sędziach katolikach słyszałem ale nie mogę tego znaleźc. Podlinkujesz?

Natomiast ten zakaz obrazania uczuc religijnych to po prostu śmieszna sprawa. Ja wiem, że to też jest głupie i mi się to nie podoba,
No i bardzo dobrze w tym przypadku akurat powiedział, tylko Ty oczywiście musisz wypaczyć sens. Korwin powiedział, że jeżeli ktoś protestuje pokojowo, to niech sobie protestuje i on nic do tego nie ma. Ale jeżeli ten protestujący z kilofem niszczy budynki, niszczy samochody to przestaje być pokojowo protestującym górnikiem a staje się uzbrojonym, niebezpiecznym bandytą i po to policja ma amunicję, żeby do takich strzelać.


@cebularz_szkorbutnikowy: Widzę, że jestes oczadzony. Nie
Ale liderami konfy są już inni ludzie więc przestań wrzucać ciągle Janusza jak zdarta płyta


@cebularz_szkorbutnikowy: O nich też pisałem

no tak, największe łamanie praw człowieka według lewicy - zakazać uzbrojonym bandytom palenia samochodów i rabowania sklepów xd


Masz gorączkę? Nigdzie nie pisałem nic o paleniu czy rabowaniu, wskazałem, że Korwin popiera segregację ludzi ze względu na kolor skóry, co jest niedorzeczne, rasistowskie. Ale jak już wcześniej pisałem - tu nic