Wpis z mikrobloga

Ciągle czytam, że Konfederacja to zamordyści. Zamordyzm za słownikiem oznacza "stosowanie brutalnego rygoru".

Kto mi powie jaki brutalny rygor ma zamiar wprowadzić Konfederacja jak on wpłynie na moje życie? Czy to tylko populistyczne hasełka lewicy?
Temat aborcji mnie nie interesuje.

#konfederacja #bekazlewactwa #bekazprawactwa #4konserwy #polityka
  • 30
@Kamokamo: Temat aborcji mnie nie interesuje bo ja nie mam w planach mieć dzieci. Zabezpieczam się z partnerką więc nie grozi nam niechciana ciąża, stąd temat aborcji mnie nie dotyczy/nie interesuje. A ja chce wiedzieć, jak ten rzekomy zamordyzm wpłynie na moje życie, to może mnie to odwiedzie od głosowania na Konfę?

Zresztą jeśli ten cały zamordyzm to ma być tylko zakaz aborcji, to coś jest słaby xd
@Kamokamo: W liberalnych Niemczech mamy za 2022 rok 104tys aborcji, na 82mln mieszkańców. Co daje, że 0,12% obywateli Niemiec dokonało aborcji. Część tych aborcji to też na pewno nie były Niemki, tylko kobiety zza granicy, ale to już pomińmy.

Pomnóżmy ten wynik razy 4, bo niech będzie, że aborcja dotyka całej 4 osobowej rodziny, a nie tylko kobiety. To nam da 0,48% populacji kraju zaangażowanych w aborcje.
Więc wprowadzenie zakazu to
Kto mi powie jaki brutalny rygor ma zamiar wprowadzić Konfederacja jak on wpłynie na moje życie?


@cebularz_szkorbutnikowy: Korwin w rozmowie w Hejt Parku wprost stwierdził, że chce wprowadzić dyktaturę wzorowana na Chinach. Wystarczy? No i temat aborcji jest tu niesamowicie istotny - w koncu bycie za zakazem aborcji to kosmiczny zamordyzm, bo to oznacza, że ktoś ignoruje autonomie cielesna.
@ziumbalapl: Ok, a możesz mi dać link do fragmentu tego hejt parku? Chętnie to posłucham i jeśli to prawda to faktycznie będzie silny argument przeciwko Konfie.

Natomiast co do aborcji, to wyjaśniłem już wyżej jak małego % populacji dotyczy ten problem. Coś co uderzy w 1 na 200 osób cięzko mi nazwać zamordyzmem. A z innego punktu widzenia to nawet ktos moglby powiedziec, ze co to za zamordyzm zakazac zabijania nienarodzonych
Ok, a możesz mi dać link do fragmentu tego hejt parku?


@cebularz_szkorbutnikowy: Jest tu: https://youtu.be/I0vt16UW3sU - konkretnie od 2:37:08

Natomiast co do aborcji, to wyjaśniłem już wyżej jak małego % populacji dotyczy ten problem


Dotyczy kobiet, czyli milionów obywatelek.

A z innego punktu widzenia to nawet ktos moglby powiedziec, ze co to za zamordyzm zakazac zabijania nienarodzonych dzieci.


Jak ktoś jest niepełnosprawny intelektualnie, to moze i moglby, ale po pierwsze plody
Zamordyzm za słownikiem oznacza "stosowanie brutalnego rygoru".


Kto mi powie jaki brutalny rygor ma zamiar wprowadzić Konfederacja jak on wpłynie na moje życie?

@cebularz_szkorbutnikowy: Rygor w postaci zmuszenia ludzi do jakiejkolwiek pracy, żeby nie mogli jedynie pasożytować na państwie i polakach przy pomocy zasiłków (jak np madki 500+, patola itd) ()
konkretnie od 2:37:08


@ziumbalapl: No nie ma wątpliwośći - Korwin kolejny raz zachował się jak debil.

Z Aborcją mi by odpowiadał kompromis aborcyjny. Tzn coś co funkcjonowało przed wyrokiem TK, że w przypadku chorób, lub na bardzo wczesnym etapie (gdzie płód jest małym tworem) dopuszczałbym aborcję. Swoją drogą granica między płodem a nienarodzonym dzieckiem to sprawa dyskusyjna.

Jakie to ma znaczenie?


@ziumbalapl: A takie to ma znaczenie, że ja głosując
Swoją drogą granica między płodem a nienarodzonym dzieckiem to sprawa dyskusyjna.


@cebularz_szkorbutnikowy: Najistotniejsza jest taka, że płód okupuje ciało matki i obciąża jej zdrowie psychofizyczne, a dziecko jest już poza nim i może je wychować ktoś inny.

No nie ma wątpliwośći - Korwin kolejny raz zachował się jak debil


Powiedział po prostu jakie ma poglądy - to nie jest dla nikogo zaskoczeniem, w końcu Konfederacja to hardkorowi zamordysci.

pod pewnymi względami