Wpis z mikrobloga

Po długich poszukiwaniach sam wybrałem maszynkę do mięsa SMAPP i nie żałuję, bardzo dobra jakość.


@kupricz11: poczytałem trochę opinie i ogólnie ludzie są zadowoleni z tej nowej polskiej produkcji zelmotoru. Akurat też myślałem nad maszynką do mielenia no i do tego muszę kupić nowy czajnik więc w sumie chyba dam im szansę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a ich moc jest taka, że się pocą przy większej ilości ciasta na naleśniki.


@kodecss: bo problemem jest przekładnia i zębatki z plastiku.
Kupiłeś markowy ale za 100 zł.
Taki robot kuchennny z lidla reklamowany na 1800W ma mniejszego kopa niż markowy i pancerny Kitchen Aid 300w który nota bene jest 5-6 x droższy. Ale kupując kitchen aida trzeba od razu pisac testament i wybierac ktore dziecko po nas go odziedziczy.
  • Odpowiedz
@BornToDie69: W latach 2015–2016 zlikwidowane pod dotychczasową nazwą, a marka „zelmer” ostatecznie wycofana z produkcji i z rynku w latach 2019–2020[1]. Z kolei prawo do znaku towarowego i używania marki „zelmer” zostało sprzedane przez właściciela, tj. koncern BSH hiszpańskiej firmie B&B Trends[4][2] zajmującej się importem, głównie chińskiego drobnego sprzętu AGD
  • Odpowiedz
@onpanopticon: ale chcesz mi powiedzieć że za komuny dało się przebierać w sprzęcie, i były tanie i drogie i różne i do wyboru? xD Chyba ci się coś pomyliło. Kupowało się co było i był to sprzęt "nie na raz" po prostu. Ale kupowało się bo tylko taki był, a nie dlatego że ludzie woleli "dać więcej żeby było na dłużej".
  • Odpowiedz
@peszekorzeszek: Warto przeklejać ten wątek każdemu kto mówi że "przedmioty muszą się psuć".

Są takie urządzenia które nazywają się "komputery stacjonarne" które są naszplikowane zaawansowaną elektroniką i nie chcą się definitywnie popsuć pomimo że jadą na windowsie wydanym w latach 90

Gdyby nie ta chora praktyka sztucznego postarzania (w imieniu napędzania sprzedaży) wiele rzeczy moglibyśmy kupować tylko raz w życiu i następnie tylko wymieniać im podzespoły gdybyśmy chcieli coś ulepszyć -
  • Odpowiedz
A teraz jak żyje na "swoim" kupie sobie markowy mikser to ten się spali i nie dożyje gwarancji, a ich moc jest taka, że się pocą przy większej ilości ciasta na naleśniki.


@kodecss: tylko że kiedyś te sprzęty były dość drogie i dalej trzeba dużo płacić żeby się nie zesrało po roku
  • Odpowiedz
Za komuny robili sprzęt żeby służył bo był drogi, nie było surowców i nawet producentowi się nie opłacało, żeby się psuł na gwarancji bo to by było za drogie. Teraz to jest taka taniocha, że się nie przejmują. Mają to wliczone w koszty a jak nie to ci odpiszą, że używałeś niezgodnie z instrukcją lub przeznaczeniem.
  • Odpowiedz