Wpis z mikrobloga

#partiamem #konfederacja #bekazkonfederacji #afera
#giertych #twitter

Romek znów prętem po kratach:

prrrrr, prrrrr, brrrrr, brrr

#ktoszantazujementzena

Sławomir Mentzen - lider Konfederacji publicznie powiedział, że osoby mające dostęp do akt prokuratorskich szantażują go sprawą karną jego brata.
Mamy prawo wiedzieć: kto szantażował Mentzena i jakich działań oczekiwał?
Panie Sławku, chcemy Panu pomóc! #polityka
EmDeCe - #partiamem #konfederacja #bekazkonfederacji #afera 
#giertych #twitter 

Rom...

źródło: temp_file.png3869819998304438200

Pobierz
  • 91
@Forneusmarou: a masz ty lepszą obecnie partie? PIS, KO to jeden pies. Różnica jest taka, że jedni pobożni a drudzy bardziej w lewo. KO prawdopodobnie bardziej #!$%@? inflację bo będzie rozdawał bez oporu aby się przypodobać wyborcom.
Lewica? Broń cię boże od wariatów. Polska 2050? Wiesz, że powstała tylko po to aby zabrać głos niezdecydowanym a potem i tak koalicja z KO.
@Bloodhorn: No mnie np. obchodzi dlaczego sławek i jego brat to kłamczuszki, którzy swoje oświadczenie napisali tak jakby, brat sławka był tylko zwykłym informatykiem i w sumie to o niczym nie wiedział, a policja w sumie zatrzymała go tylko dlatego, że jest głupia, a prokurator to w ogóle alkoholik. Atu bum! Okazuje, że był jednak chyba kimś więcej niz tylko programistą. Niby szczegół ale zmienia całkowicie obraz całej sytuacji.
SzejdiSlimSzejdi - @Bloodhorn: No mnie np. obchodzi dlaczego sławek i jego brat to kł...

źródło: 2

Pobierz
"bo glosza to samo "


To jak PiS i konfederacja - katotaliban, uprościmy podatki xD


"Mi sie wydaje, ze bardziej prawdopodobna koalicja to PoPis"


To leć do bociana, bierz chwilówke i obstawiaj, zarobisz xD


@YnadYnad: ale ja nie chce wlasnie, nie rozumiesz. Ja nie jestem pewny czy bedzie koalicja PoPis czy PisKonfa, PoKonfa. Wydaje mi sie, ze najbardziej prawdopodobne jest PoPis ale nie na tyle, zebym to obstawial. Ja ogolnie nie
@93michu93:

Stwierdzasz, że ja jestem pewny i powinienem obstawiać po czym piszesz:

"Mi sie wydaje, ze bardziej prawdopodobna koalicja to PoPis"

Czyli wg ciebie bardziej pewne jest to co ty piszesz niż ja, wiec idąc twoim tokiem"rozumowania" to ty powinieneś obstawiać.

"Beda w kosciele sprawdzac obecnosc?"

A nie wiem ale wygadują glupoty na ten temat i już sam fakt mi się nie podoba.
Poseł "szczęść boże" jest w konfie, tak? XD
Y.....d - @93michu93: 

Stwierdzasz, że ja jestem pewny i powinienem obstawiać po czy...

źródło: FCH0107763

Pobierz