Wpis z mikrobloga

#partiamem #konfederacja #bekazkonfederacji #afera
#giertych #twitter

Romek znów prętem po kratach:

prrrrr, prrrrr, brrrrr, brrr

#ktoszantazujementzena

Sławomir Mentzen - lider Konfederacji publicznie powiedział, że osoby mające dostęp do akt prokuratorskich szantażują go sprawą karną jego brata.
Mamy prawo wiedzieć: kto szantażował Mentzena i jakich działań oczekiwał?
Panie Sławku, chcemy Panu pomóc! #polityka
EmDeCe - #partiamem #konfederacja #bekazkonfederacji #afera 
#giertych #twitter 

Rom...

źródło: temp_file.png3869819998304438200

Pobierz
  • 91
Ja nie pytam o PIN do karty. Po pierwsze sławek sam pierwszy wydał oświadczenie, a dopiero po tym zainteresowały się tym media, pogłębiły temat i okazuje się, że to co sławek napisał, a to jak było naprawdę to jednak dwie różne rzeczy, a po drodze wypadło kilka rzeczy, które stawiają sławka w zupełnie innym świetle niż on próbuje to przedstawiać.

Sprawa wygląda na wybitnie śmierdzącą i dotyczy gościa który jest przewodniczącym partii
@Bloodhorn: O gurwa! Nic durniejszego dzisiaj nie przeczytam. Konfederacja jak zawsze w formie - być może należysz do tej części, o której Korwin mówił, że ma gwóźdź wbity w mózg.
Chłopcze, czołowy młody, antysystemowy polityk jest "prawdopodobnie" na pstryknięcie palców pisowskich prokuratorów a ty mówisz, że Tobie to zwisa?
Autentycznie żal mi Ciebie.
Czyli wg ciebie bardziej pewne jest to co ty piszesz niż ja, wiec idąc twoim tokiem"rozumowania" to ty powinieneś obstawiać.


@YnadYnad: dobra ziomek, podalem ci tylko latwa mozliwosc zarobku jesli jestes pewny tego co piszesz. Nie chcesz to nie obstawiaj, po prostu masz mozliwosc.

A nie wiem ale wygadują glupoty na ten temat i już sam fakt mi się nie podoba.

Poseł "szczęść boże" jest w konfie, tak? XD


@YnadYnad:
@maciusuper: FREELANCER a w tym czasie on oświadcza że był zatrudniony (a nie że pracował) w różnych miejscach, nawet był jednocześnie instruktorem tańca i web designerem ale nie napisane gdzie. Ale tak, papier wszystko przyjmie xD
@EmDeCe:

Roman to oszołom który do niedawna miał poglądy jak Konfederacja, teraz się całkiem odkleił bo jest podejrzewany o przewał w Polnordzie u jednego z najbogatszych polaków Krauzego na ponad 90 mln zł, pranie kasy itd więc ukrywa się we Włoszech od ponad roku.
Sprawa z bratem Mentzena już dawno była wałkowana - był programistą automatów do gier

https://www.salon24.pl/marcin-dobski/1268653,mentzen-jest-szantazowany-chodzi-o-brata-ktory-ma-zarzuty-kierowania-grupa-przestepcza
@93michu93:

"Nie chcesz to nie obstawiaj, po prostu masz mozliwosc."

Dokładnie to samo zrobiłem w twoim kierunku.

"Kosciol ma dobre fundamenty, nie wiem czy korzystasz ale oni dobrze prawia. "

Nie, nie prawią dobrze :)
Pieprza straszne kocopoly i poł biedy jeśli tylko w swoim gronie, gorzej, że chcą orhanizawać życie innym po swojemu.

"Na mszy dla dzieci mowia, ze warto pomagac rodzicom chociazby przy sprzataniu, ze warto pomagac drugiemu itd."
Dokładnie to samo zrobiłem w twoim kierunku.


@YnadYnad: troche ukradles moj pomysl ale mniejsza o to

Takie rzeczy to mówiłą wszyscy rodzice i dzidkowie dzieciom i kościół nie jest do tego potrzebny xD

Jeśli potrzebujesz kogoś kto ci powie jak masz żyć bo sam nie jesteś w stanien tego ogarnac to twoja sprawa ale nie kazdy tak ma.


@YnadYnad: czy ja potrzebuje i ty to nie wiem, byc moze nie
@93michu93:

"troche ukradles moj pomysl ale mniejsza o to"

Tylko głupi by nie ukradł:)

"lepiej jesli uslyszy takie rzeczy z kosciola"

No pewnie bo jak to mówi pan w sukience to jest +5 do mocy zaklęcia xD

"Dzieckiem latwiej manipulowac.." i dlatego sa msze dla dzieci :)

"ktos w necie przekonal do zmiany plci i teraz tego zalowal"

A co to ma do kościoła?

Albo kościół albo lgbt glupoty? Nic pomiędzy?