Wpis z mikrobloga

A obrazek z Jezuskiem w tle xDDD Nie chce uprawiać tutaj polityki antyreligijnej, ale to kolejny dowód w moim życiu, który potwierdza tezę, że najgorsi ludzie siedzą w kościołach i wybielają się jakimś swoim bogiem. Strasznie jest mi przykro z powodu tego chłopczyka. Ogromna tragedia. Brak słów, żeby opisać to. #bekazkatoli #ateizm #czestochowa #religia
Pobierz
źródło: 343090560_938462417472606_4884033276188891470_n
  • 33
@KulfonToPrzyMnieModel

@lewyx:

#!$%@?. Ta Karyna pewnie od bierzmowania w kościele nie była. A tapiserię trzymają, bo pamiątka po babci i tynk odpada, a remont kosztuje. Alkohol i papieroski ważniejsze! ()

Zachowujesz się jak typowy katolik hipokryta broniący księży pedofili. To jest FAKT - za tą szmatą wisi jakieś gowno z jezusem, nie z palmą, tylko z jezusem. Taki obraz zakłamanego obłudnego chrześcijaństwa. Po bożemu
to bardziej dowodzi biedę, a nie jakas religijność


@analboss: Ale to się przecież nie wyklucza, a nawet idzie w parze, bo religijność zwiększa się wraz ze spadkiem poziomu życia i inteligencji.
@lewyx: "Nie chce uprawiać tutaj polityki antyreligijnej, ale..." XDDD
Czyli jak zrobię sobie zdjęcie z tęczą za oknem to jestem od razu LGBT?
Nie ma to jak solidne, mongolskie myślenie, pasujesz idealnie do wykopowego środowiska
@lewyx: czytając tę historię czuję się pic rel, który opowiadał, że wszystko co już się wydarzyło, wydarzy się po raz kolejny i tak w kółko. Jak miałem 13 lat czytałem w chyba w wyborczej wywiad z "matką" Oskara Małgorzaciaka, historia właściwie identyczna, jedyna różnica, że mały Oskar miał lat 4 a nie 8. Myślałem, że po raz pierwszy w życiu zrzygam się po przeczytaniu tekstu. Jak miałem 17 lat media żyły
Pobierz
źródło: DLvKsweVYAAz8vw
najgorsi ludzie siedzą w kościołach


@lewyx: to że ktoś ma jezusowy dywan nie znaczy że jest pobożnym katolem, a po prostu trzyma się tradycji której nie kultywuje w żaden sposób oprócz obrazków