Wpis z mikrobloga

O, jeszcze lepiej, za miesiąc apka bankowa też przestanie działać na moim telefonie, bo przestarzały android XD #!$%@?... Ale mnie wkurza takie wymuszanie zmiany sprzętu. W pełni sprawny telefon, któremu niczego nie brakuje, trzeba wymienić, bo przestarzały soft xD

Będzie trzeba zerknąć jak sprawa wygląda z ręcznym instalowaniem nowszych andków na starych telefonach... Obym tylko nie skaszanił nic.

Ale będzie #!$%@?... Z tymi wszystkimi 2FA i innym gównem... Reinstalowaniem apek... Jezu.
  • 116
Ale podstawą czego? Ja nie zadałem w poście żadnego pytania, nie oczekuję żadnej odpowiedzi ani żadnej pomocy. Więc do czego konkretnie jest ci potrzebna ta informacja? Chcesz zweryfikować, czy telefon, który opisałem jako "sprawny, któremu niczego nie brakuje", faktycznie jest sprawny i niczego mu nie brakuje? Po co? Pracujesz w urzędzie statystycznym czy o co chodzi?


@PiersKurczaka: doskonale wiemy, że pytający o takie rzeczy chcą móc napisać "hehe, jaki szrot, lol,
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: problemem jest to, że producenci wydają telefony, które w dniu premiery mają 1-2 wersje Androida do tylu od najnowszej. Po czym wspiera ten telefon jak dobrze pojdzie dwoma aktualizacjami.
Żeby mieć telefon z dobrym wsparciem musisz kupić flagowa, którego cena teraz bez względu na producenta to od 5k w górę.
W dupie mam takie podejscie producentów, dwa lata po premierze tel może iść na śmietnik w sumie.
takiego w androidzie jest mocno niesuportowanego. Co takiego ogranicza programistów, aby apka bankowa nie działała np. w androidzie 8


@bachus: gdzieś trzeba postawić linię. Wspierając stare wersje trzeba się czasami nagimnastykować żeby coś działało. Zwłaszcza jak polegasz na cudzudzym kodzie, co jest konieczne by nie wynajdywać koła na nowo.
Co do pytania, masz tu listę nowości Androida 8.0, ale możesz sobie poczytać o kolejnych wersjach aż do 14.
Gdybym miał
PieceOfShit - > takiego w androidzie jest mocno niesuportowanego. Co takiego ogranicz...

źródło: sWwkWgt

Pobierz
@Krupier:

doskonale wiemy, że pytający o takie rzeczy chcą móc napisać "hehe, jaki szrot, lol, w 2023 jeszcze tego używać iksde" czy coś w tym stylu.

Jest data po której czepianie się twórcy oprogramowania, że nie wspiera czegoś jest całkowicie uzasadnione i jest inna data, że można już się czepiać kogoś kto chce łatek bezpieczeństwa na oprogramowaniu sprzed dekady. OP tej daty nie podał, bo wie, że gdzieś jest granica #!$%@?
Jest data po której czepianie się twórcy oprogramowania, że nie wspiera czegoś jest całkowicie uzasadnione i jest inna data, że można już się czepiać kogoś kto chce łatek bezpieczeństwa na oprogramowaniu sprzed dekady. OP tej daty nie podał, bo wie, że gdzieś jest granica #!$%@? i woli ją maskować żeby nie było wiadomo, po której stronie stoi.


@Deykun: zaryzykuję, ale pójdę o zakład, że OP nie ma jakiegoś naprawdę starocia (pod
nie kupuję rzeczy dla szpanu, tylko dla funkcjonalności.


@PiersKurczaka: plot twist: nowsze telefony są bardziej funkcjonalne, a racjonalizowanie sobie biedy tym, że jesteś ponad ludźmi którzy mają lepszy sprzęt od ciebie bo ty jesteś taki zajebisty że ci wystarczy prehistoryczny jest poniżające dla ciebie, nie dla innych. Może ci jest komfortowo w gronie takich samych technofobów i cię ktoś poklepie po pleckach za żałowanie pieniędzy na narzędzie podstawowe dla człowieka w