Wpis z mikrobloga

@siadatajta mam tylko jedno pytanie: jak możesz popierac człowieka, który publicznie mowi, że nie chce w Polsce gejów i Żydów? To jest dla Ciebie zabawne? Nieszkodliwe? Dajesz swoje przyzwolenie na publiczne głoszenie takich poglądów? Jestem ciekaw.
@siadatajta

treści z sekty anty-konfederackiej


xD jest nas legion jak anonymous, chłopie. #!$%@? serio myślisz że jest jakaś zorganizowana grupa anty konfederacka?
Daj jakieś namiary jeśli płacą nawet 20 groszy za wpis xD
@siadatajta A w jakiej sprawie @aarahon kłamał? Tylko zaznacz konkretny fragment, bo jak na razie to zachowujesz się jak dzieciak. Krzyczysz, że gość kłamie, ale zapytany o szczegóły powtarzasz w kółko to samo bez tych szczegółów. Kłamie! Kłamie! Kłamie!
Niestety w prawdziwym życiu to nie działa tak łatwo. Nie masz racji wtedy, gdy twierdzisz, że ją masz, tylko wtedy gdy ją udowodnisz.
Kasowanie komentarzy, a następnie mówienie o dystansie do sprawy to
A w jakiej sprawie analahon kłamał? Tylko zaznacz konkretny fragment

Miałem podać jeden przykład kłamstwa, więc podesłałem jeden komentarz jego autorstwa, zawierający 100% kłamstw i 100% złej woli komentującego.

Krzyczysz, że gość kłamie, ale zapytany o szczegóły powtarzasz w kółko to samo bez tych szczegółów. Kłamie! Kłamie! Kłamie!

Teoretycznie mógłbym kompleksowo zdebunkować cały omawiany komentarz, ale miałem tylko wskazać gdzie (w jakim komentarzu/wpisie) on kłamie ( )
@siadatajta

Miałem podać jeden przykład kłamstwa, więc podesłałem jeden komentarz jego autorstwa, zawierający 100% kłamstw i 100% złej woli komentującego.


Tu jest miejsce na pokazanie tych kłamstw, bo cała istota w tym właśnie tkwi. Są głosy, że w tym co pokazałeś @aarahon wcale nie kłamał. Potrafisz to zrobić?

Chyba nie usunąłem

komentarza od nikogo innego niż omawianego indywiduum.

Ale wiesz, że wystarczy ukraść raz, by bezpowrotnie zostać złodziejem? Przecież argument, że innych
Tu jest miejsce na pokazanie tych kłamstw, bo cała istota w tym właśnie tkwi. Są głosy, że w tym co pokazałeś analahon wcale nie kłamał.

@kiszczak: Prosze przestań go oznaczać bo on znowu coś tutaj napisze i będę musiał to skasować ()

Potrafisz to zrobić?

Potrafię ()



Ale wiesz, że wystarczy ukraść raz, by bezpowrotnie zostać złodziejem?

Chyba tylko w
@siadatajta

Miałem podać jeden przykład kłamstwa, (nic więcej nic mniej) więc podesłałem jeden komentarz jego autorstwa, zawierający 100% kłamstw i 100% złej woli komentującego.


Potrafisz zrozumieć, że tylko Ty tak twierdzisz? Cała reszta twierdzi, że jego komentarz to prawda, a tylko Ty nie potrafisz wskazać o jakie kłamstwa Ci chodzi. Po prostu zmyśliłeś coś i teraz brniesz. No miałem rację: jak jakiś dzieciak. Znowu powtarzasz puste komunały licząc, że staną się dzięki
zamiast xD wskaż te kłamstwa( ͡º ͜ʖ͡º)

@kiszczak: xD w sensie mam zrobić debunking wskazanego na samym początku zakłamanego komentarza tak?

Haha. Nie potrafisz ( ͡º ͜ʖ͡º)


Potrafisz zrozumieć, że tylko Ty tak twierdzisz?

W sensie tylko ja twierdzę, że miałem wskazać po prostu jego komentarz będący kłamstwem? Czy, że jest ten komentarz kłamstwem xD

a tylko Ty nie potrafisz wskazać
@siadatajta Miałbyś po prostu zacytować te kłamstwa literalnie. Bo jak na razie to mówisz sobie, że cały komentarz jest kłamstwem z powodu takiego, że tak mówisz. No chyba, że jest inny powód dla którego motywujesz swoją opinię na temat kłamstw. Jeśli tak, przedstaw ten powód.
@kiszczak: Wskazuje kłamstwo omawianego komentarza. Cała jego treść:

to konfederacja tego już nie chce? Bo kilkanaście tygodni temu była inna narracja? To wtedy kłamali czy kłamią teraz?

P.S. Czemu konfederacja głosuje razem z pisem za nowymi podatkami? Ja myślałem że jak mówili o niskich podatkach to chcieli je obniżać a nie wprowadzać nowe, niskie podatki.


to konfederacja tego już nie chce?

Kontekst - odpowiedź na komentarz: "No, lewusy - dalej, komentujcie
@siadatajta Przecież politycy konfy początkowo byli bardzo podzieleni i często pojawiała się narracja, że będzie ewentualnie koalicja z PiSem. Nie zaklinaj rzeczywistości. Czyli ta część to prawda.

Twierdzenie na podstawie jednego głosowania, które jest bardziej zawiłą kwestią, co analahon celowo pomija (polecam ten 14 minutowy film jeśli nie jesteś zaznajomiony z sytuacją), że konfederacja głosuje razem z pisem za nowymi podatkami jest zwykłym kłamstwem.


Jeśli komentarz pisany był w kontekście tego głosowania,
Jeśli weźmiemy pod uwagę linię czasu, to Ty manipulujesz korzystając z wiedzy jeszcze wtedy nie dostępnej. Na tamten moment uzasadnionym było pytać czy jednak konfa zaczyna podnosić podatki. Czyli on nie kłamał, a Ty strasznie starasz się naciągać rzeczywistość.


@kiszczak: Możesz mi to rozrysować? Nie jako tekst w komentarzu, tylko w formie graficznej.
@siadatajta Analiza wsteczna zawsze bezpieczna. Uznajesz, że on kłamał, bo konfa tylko raz zagłosowała z PiSem za podniesieniem podatków. Jednak on, w czasie gdy pisał ten komentarz nie mógł wiedziec ile jeszcze wspólnych głosowań przed nami.
Analiza wsteczna zawsze bezpieczna

Nie rozumiem. Możesz mi to rozrysować? Nie jako tekst w komentarzu, tylko w formie graficznej.

Uznajesz, że on kłamał, bo konfa tylko raz zagłosowała z PiSem za podniesieniem podatków.

Ani razu nie głosowała, obejrzyj film który dołączyłem

Jednak on, w czasie gdy pisał ten komentarz nie mógł wiedziec ile jeszcze wspólnych głosowań przed nami.

Ta, i jezeli do tej pory 0 razy konfa glosowala za nowymi podatkami/za podniesieniem