Wpis z mikrobloga

  • 2
@siadatajta
Pięknie opisuje fanatyków z konfy i każdych innych z pozostałych partii.
Ale póki co to Wy i pisowcy wiedziecie największy prym w sekciarstwo, chociaż nie widzę tu codzien wychwalania PiSu przez ich wyborców w przeciwieństwie do was.
  • Odpowiedz
  • 1
Ale póki co to Wy i pisowcy wiedziecie największy prym w sekciarstwo


@sandal: No chyba ty. (XD) Spójrz na swoją aktywność, cała pierwsza strona zawalona konfederacją. Kto tu jest sekciarzem? Myślę, że do ciebie bardziej to pasuje - sekta antykonfederacka. Chore.
Co do pisu to ich nie widze, za to naganiaczy platformerskich od groma. Najśmieszniejsze, że boją się przyznać :D
Z mojej strony moge jedynie ****
  • Odpowiedz
  • 4
@siadatajta
Mordo w wolnych chwilach kpię z hipokryzji konfy, a to z tego powodu że właśnie przez wiele lat byłem ich sekciarzem jak Ty i staram się ostrzec innych.
  • Odpowiedz
@sandal: Rozumiem. Współczuję ci. Z jednego fanatyzmu (walenia do korwina) do drugiego (obsrywanie konfy na każdym kroku). Dość przykra historia


@siadatajta: obsrywanie konfy to fanatyzm? Brzmi jak komentarz kuców o "skrajnych/fundamentalnych ateistach" XDDD
  • Odpowiedz
  • 0
No chyba, że robisz z mordy cholewę? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kryspin013: Złapałeś mnie za ręke ()

obsrywanie konfy to fanatyzm

Obsrywanie czegokolwiek w takim natężeniu, stopniu i takimi sposobami to fanatyzm, potencjalnie choroba psychiczna
  • Odpowiedz
  • 1
@siadatajta
Jakim każdym, robię to w wolnych chwilach i gdy mi się chce, a uwierz że chce mi się rzadko bo mam swoje życie i pracę.
A że do dla mnie jako patrioty jest ważne to inna sprawa.
  • Odpowiedz
Obsrywanie czegokolwiek w takim natężeniu, stopniu i takimi sposobami to fanatyzm, potencjalnie choroba psychiczna


@siadatajta: No fajen, tylko to jest reakcja na z--------e portalu tutaj konfederacją. Jakby kuce z wykopy nagle zniknęli to prawie nikt by o k0nfie tutaj nie pytał. To samo było z PiS-em w 2015. Teraz o pisie tutaj prawie nikt nic nie wrzuca oprócz neuropy.

Ja se tam cisnę bekę z kuców bo wykop to nie
  • Odpowiedz