Wpis z mikrobloga

I czy taki trend wystarczy, żeby móc zgodnie z prawdą stworzyć obraz "w pierwszej na bosaka w drugiej na dude" czy jednak nie i będzie to po prostu chochoł?


@siadatajta: Tak, ponad połowa wyborców bosaka to łyknęła. Nikt inny nie głosował na Dude (nawet sumerycznie) nie głosował w takiej ilości na Dudę. Bosak ponad połowę swoich wyborców oddał dudzie metodą gwizdka na psy.

Więc potwierdziłeś tylko to co napisałem wyżej, że
@Kryspin013: W porządku.

Bosak ponad połowę swoich wyborców oddał dudzie metodą gwizdka na psy.

Prędzej powiedziałbym, że konfederacja uszanowała wolną wole swoich wyborców, jakakolwiek by ona nie była. Ruch konkretnie wycelowany w graniu do własnej bramki, odcinający od układów politycznych.
Prędzej powiedziałbym, że konfederacja uszanowała wolną wole swoich wyborców, jakakolwiek by ona nie była. Ruch konkretnie wycelowany w graniu do własnej bramki, odcinający od układów politycznych.


@siadatajta: Zgodziłbym się z tobą gdyby nie te wink wink bosaka bodaj w programie TVP, że pójdzie na wybory, odda ważny głos ale nie zagłosuje na Trzaskowskiego.

A co do dudy to kuce udają że są antypisowcy podczas gdy wśród kuców w praktyce jest najwięcej
@Kryspin013: Praktyka w głosowaniach mówi co innego.


@siadatajta: widze, że już lecisz klasykiem kucy. Zdajesz sobie sprawę, że przez sejm przechodzi pierdyliard poprawek i ustaw w tym i takie gówna jak maksymalny promień bakłażana dopuszczonego na rynek polski. Głosując za takimi ustawami a potem przeciwko wotum nieufnosci dla pisowskich pachołów łatwo możesz sobie na wykresach nabić status "opozycjonisty".

Patrz na realne głosowania gdzie albo k0nfa się wstrzymywała co było dziwnym
@siadatajta: Mea culpa, przyznam, że nie wiedziałem nie wiedziałem, że było drugie wotum nieufności dla czarnka niecały miesiąc temu.

Tu masz pierwsze głosowanie sprzed dwóch lat a nie na chwilę przed wyborami:
4 nie przyszło na głosowanie, 7 się wstrzymało, nikt nie był przeciw.
Pobierz
źródło: pmfaMPX
@aarahon: https://wykop.pl/link/7091877/mentzen-trzeba-zmusic-pis-do-koalicji-z-po/komentarz/116308437/no-lewusy-dalej-komentujcie-jak-to-konfederacja-na-pewno-chce-koalicji-z-popisem-xd#116312659


@siadatajta: gdzie tu aarahon niby kłamie? K0nfederacja najpierw wrzuciłą w mediach, że niby byla cała przeciwko podatkowi a potem się okazało, że 100% ich posłów zagłosowało za ustawą w której poprawka z podatkiem była. Bosak pytany o to czy coś im się #!$%@?ło odpisał, że nie i że tak zagłosowali bo w tej ustawie było większość rzeczy które chcieli. Potem mentzen udawał, że oni to się wszyscy pomylili
teraz udajesz niezależnego kuca jeszcze przed chwilą robiąc fikołki dla nich? xD

@Kryspin013: Fikołki to ty robiłeś żeby dowieść, że "w pierwszej na bosaka w drugiej na dude" było czymś realnym a nie tylko tanią akcją propagandową pisu.
Nikogo nie udaje, mam po prostu dystans do kwestii o których rozmawiam.

@Kryspin013: Fikołki to ty robiłeś żeby dowieść, że "w pierwszej na bosaka w drugiej na dude" było czymś realnym a nie tylko tanią akcją propagandową pisu.


@siadatajta: dobra, bo widzę, że ty się #!$%@?łeś chyba samego tego hasła.

Ja ci napisałem wprost. Tłuki z k0nfy w więcje jak 50% poszli głosować na dudę i realnie najwiecej głósów bosaka przeszło na dudę w drugiej turze - to jest moja teza podparta
Ja ci napisałem wprost. Tłuki z k0nfy w więcje jak 50% poszli głosować na dudę i realnie najwiecej głósów bosaka przeszło na dudę w drugiej turze - to jest moja teza podparta źródłami na które się sam powojujesz. Niech ci będzie, że ddcinam się od tego hasła "w pierwszej na bosaka..,". Pytanie czy zaprzeczysz temu co napisałem tutaj?

@Kryspin013: Potwierdzam, że połowa wyborców bosaka z wyborów prezydenckich 2020 to tłuki


wymyślach
No przecież mam dystans (i luz). Zestaw mnie z innymi których nazywasz "kucami" Z góry jestem przekonany, że dawno nie zdażyła ci się tak długa, kulturalna, merytoryczna, poparta argumentami dyskusja, niemalże bez inwektyw.


@siadatajta: Nope, mogę ci wkleić nawet niedawne wpisy faktycznych ogarniętych konserwatystów z którymi sobie gadałem. Faktycznie wypadasz trochę lepiej niż większość fanatycznych kucy.

Natomiast jeśli chodzi o inwektywy to udajesz luzaka a w tym samym komentarzu piszesz, że
Natomiast jeśli chodzi o inwektywy to udajesz luzaka a w tym samym komentarzu piszesz, że ktoś ma się iść leczyć bo nie potrafisz wskazać w którym miejscu napisał nieprawdę xD


@Kryspin013: Przesadzasz. Jeden odklejeniec pozbawiony możliwości wypowiedzi to za mało by kwestionować mój luz i dystans ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Twoich komentarzy jakoś nie usuwam mimo, że jesteś dużo cięższym przeciwnikiem hmm
@siadatajta mam tylko jedno pytanie: jak możesz popierac człowieka, który publicznie mowi, że nie chce w Polsce gejów i Żydów? To jest dla Ciebie zabawne? Nieszkodliwe? Dajesz swoje przyzwolenie na publiczne głoszenie takich poglądów? Jestem ciekaw.
@siadatajta

treści z sekty anty-konfederackiej


xD jest nas legion jak anonymous, chłopie. #!$%@? serio myślisz że jest jakaś zorganizowana grupa anty konfederacka?
Daj jakieś namiary jeśli płacą nawet 20 groszy za wpis xD