Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie #xbox series x rok temu i powiem wam, że nie mam w co grać. Cały gamepass ultimate jest uja warty. Przez ten rok ograłem mass effect legendary edition, strażników galaktyki, jakieś 2 LEGO gry i gears 5. Jakoś specjalnie nie ciągnie mnie do gier z GP skoro wiekszosc to jakieś indyki, a perełka w postaci gry AAA trafi się raz na ruski rok. Z resztą skończyła mi się roczna subskrypcja.
Myślę nad zakupem #ps5, żeby ograć exy, a potem sprzedać
Gdzie najlepiej kupić ps5? Brać używane czy nowe?
Digital czy blu-ray?

#xboxseriesx #gry
  • 30
Ja Game Passa doceniam dopiero w momencie, gdy próbuję odpalić gierkę, ale okazuje się że GP wygasł. Tak jest w sumie co miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście dzięki korporacji PepsiCo, w zapasie mam jeszcze duuużo kodów miesięcznych
Gdzie najlepiej kupić ps5? Brać używane czy nowe?

Digital czy blu-ray?


@KrzyzowiecAlfred: miałem konsole, switcha, decka, oculusa i PC

Na tych pierwszych przeszedłem kilka gier i exów, po czym się kurzyły i wszystko sprzedałem. Zostałem z PC gdzie mam zabawę na setki godzin

Exy z PS lądują zazwyczaj po czasie na PC

Sprawa indywidualna, ale też inne koszta. Samo GPU kosztuje u mnie więcej niż konsole razem wzięte
Pobierz Atreyu - >Gdzie najlepiej kupić ps5? Brać używane czy nowe?
Digital czy blu-ray?

@Kr...
źródło: xD
Ja czekam na premierę Starfield który będzie grą nie na tygodnie czy miesiące ale lata jak każda produkcja Bethesdy. Soniaczom pękną dupy.


@Larsberg: Jedyne co pęknie to zabugowany kod biedeszdy xD Redfall też miał zaorać początek roku i gdzie jest? W dupie.
@L3gion: Radfall? Przecież to nawet nie miała być gra AAA. Nie wiem kto się spodziewał hitu po takim studio jak Arkane patrząc na ich poprzednie średniawe produkcje. Starfield to zupełnie inna para kaloszy. Starfield to największe, najbardziej otwarte kosmiczne środowisko sci-fi w historii gamingu. Owszem - gra będzie miała bugi bo tego nie da się uniknać w tak rozbudowanym pełnym skomplikowanych mechanik świecie gry ale poza bugami dostarczy dziesiątki a dla
rozbudowanym pełnym skomplikowanych mechanik świecie gry ale poza bugami dostarczy dziesiątki a dla tych wnikliwych graczy nawet setki godzin rozrywki. Ten kto dobrze bawił się w Skyrimie czy Falloutcie 4 poczuje się jak w domu bo gra będzie śmigać na tym samym nieco unowocześnionym dobrze znanym i podatnym na mody silniku.


@Larsberg: Phil dobrze wiemy że to ty, wstydu nie masz.