Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie #xbox series x rok temu i powiem wam, że nie mam w co grać. Cały gamepass ultimate jest uja warty. Przez ten rok ograłem mass effect legendary edition, strażników galaktyki, jakieś 2 LEGO gry i gears 5. Jakoś specjalnie nie ciągnie mnie do gier z GP skoro wiekszosc to jakieś indyki, a perełka w postaci gry AAA trafi się raz na ruski rok. Z resztą skończyła mi się roczna subskrypcja.
Myślę nad zakupem #ps5, żeby ograć exy, a potem sprzedać
Gdzie najlepiej kupić ps5? Brać używane czy nowe?
Digital czy blu-ray?

#xboxseriesx #gry
  • 30
A Cyberpunka 2077 jak oceniasz? Były bugi ale ja się jakoś świetnie bawiłem przez ponad 60 godzin.


@Larsberg: xd

skoro ci sie podobaly takie produkcje jak cybercrap, fallout 4 i skyrim to powinienes byc takze zachwycony jakoscia redfalla, bo to podobne rejony
Ja czekam na premierę Starfield który będzie grą nie na tygodnie czy miesiące ale lata jak każda produkcja Bethesdy. Soniaczom pękną dupy.


@Larsberg: No Starfield wygląda na razie jak gówno xD Mam nadzieję, że będzie mega hit, ale myślę, że maks takie 8/10, bo fajny świat, ale w #!$%@? bugów i nudna fabuła xD

po takim studio jak Arkane patrząc na ich poprzednie średniawe produkcje.


O #!$%@? xD
@Anthermil Popatrz na poprzedniej gry Bethesdy i się zastanów - czy fabuła grała tam główną rolę? No właśnie. To otwarty świat, eksploracja i niczym nieskrępowana wolność stanowią o sile tych tytułów. A Starfield ma zajebiście pasujący do tego setting - w końcu to gra o eksploracji nieznanego nam kosmosu. To po prostu musi się udać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Larsberg: No zastanowiłem się i mi wyszło, że mamy 2023 r., a nie 2011 i już Bethesdzie nie ujdzie "ej mamy #!$%@?ą fabułę i pełno bugów, ale patrzcie jaki mamy otwarty świat" bo ktoś zaraz powie "No ok, #!$%@? z wami. Zobaczcie jaki otwarty świat miał RDR 2 <imo nie ma #!$%@?, żeby go pobili, przyp. red..>, a Wiedźmin 3 też był RPG z otwartym światem i jakoś nie przeszkodziło mu