Wpis z mikrobloga

Jak na pewno wiecie wielkimi krokami zbliża się Wielkie Golenie Jeleni edycja 6.0. Podpunkty w poszczególnych biletach już się nie mieszczą: lunch regeneracyjny xD, notesy, zamknięte sesje zdjęciowe, siedzenia vip - w komentarzu screen sprzed miesiąca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

NIESTETY JAK ZAUWAŻYLIŚCIE NIE BĘDZIE JEDNAK TOREB, DLATEGO MOGĘ ODSPRZEDAĆ BILET SUPER VIP ZA 3K. PISZCIE NA PRIV.

#midel #nieruchomosci #rentier #kubamidel #biznes
presburger - Jak na pewno wiecie wielkimi krokami zbliża się Wielkie Golenie Jeleni e...

źródło: wielkaintegracja

Pobierz
  • 29
  • 10
@zrobmy_sobie_rewolucje: oczywiście cyklicznie, na początku było chyba raz w roku, a później juz z grubej rury 2-3 razy w roku. obecna edycja to druga w 2023, także pewnie jeszcze jedną zrobi, żeby wyleszczyć kolejnych naiwniaków pod koniec roku, a później kolejna na początku 2024, żeby dobrze wejść w nowy.

mam beke z tych zegarów odliczających, że cena zmieni się za xx:xx, a tu ni #!$%@? nic się nie zmienia, a owieczka
  • 21
@zrobmy_sobie_rewolucje: na youtube jest nawet godzinna rozmowa i mario wyjasnia kube w kwesti zwrotu z najmu nieruchomosci hehe. kuba musial srogie siano wyłożyć, żeby dominatora sprowadzić, bo mariusz tanio skóry nie sprzedaje. na logike - wczesniej byl korzesniowski i hołowczyc, oni dawno po swoim prime, wiec i ja moglbym ktoregos zaperosic na urodziny, ale skoro wylozył monete na maria to znaczy ze wielgie golenie jeleni ma dobre roi ( ͡°
@statystyczny_yt: a ja się nie zgodzę i uważam, że beka jest uzasadniona, bo to, że pudzian sie grubo dorobił nie oznacza, ze jest jakims inwestycyjnym guru, sluchajac ktorego będziesz bogatszy. absurd. śmieszne jest zapraszanie kogokolwiek, nie tylko pudziana, ale ktokolwiek by tam nie został zaproszony, śmieszne jest zapraszanie znanych osobistości, którego celem jest jedynie zwiększenie sprzedaży biletów. nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje biletów na takie spędy, bo pudzian "zna biznes
@presburger: sam udział w wielkiej integracji zasłużył na osobny podpunkt XD Midel na całym tym spędzie oprócz tego, że zarabia na biletach to jeszcze ma na celu nagonienie ludzi na kupno setek mieszkań hurtem od pana dewelopera (potem cesje się dużo łatwiej sprzedaje jeśli się kupowało mieszkania w 100 osób na cele „konsumpcyjne”). Midel inwestuje pieniądze innych ludzi nabijając kabzę sobie i deweloperowi. Ostatni będą gasić światło tak jak w amber
@BurzaGrzybStrusJaja:

sam udział w wielkiej integracji zasłużył na osobny podpunkt XD


hahaha, spadłem z krzesła, teraz to zauwazylem, tak tego duzo ze sie pogubiłem
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Midel na całym tym spędzie oprócz tego, że zarabia na biletach to jeszcze ma na celu nagonienie ludzi na kupno setek mieszkań hurtem od pana dewelopera (potem cesje się dużo łatwiej sprzedaje jeśli się kupowało mieszkania w 100 osób
@le1t00: może przydałby się uprzejmy anonimowy donos na naszego rekina biznesu.
@presburger Ciężko powiedzieć w Polsce mieszkania są jak religia. Ludzie wierzą, że mają one niezmywalną wartość, lepszą od złota i że ceny „zawsze rosną”. Moim zdaniem w 2024 powinny być już spadki, ale #!$%@? tam ich wie, bo dużo zależeć będzie od działań rzadu i wojny na Ukrainie.