Wpis z mikrobloga

Kiedy zaczyna do Ciebie dochodzić, że przez wszystkie lata edukacji nie nauczyłeś się najważniejszych rzeczy w życiu, a mianowicie utrzymywania dobrych relacji z rówieśnikami, wspólnego imprezowania, randkowania i współżycia seksualnego. Bo w końcu czym się chwalą normalni ludzie w social media? Mało, kto chwali się osiągnięciami z nauk ścisłych, bo niewielu ludzi to obchodzi. Najwięcej wyświetleń i lajków zdobędą relacje z jakiejś imprezy, zagranicznych wakacji, ogłaszanie zaręczyn, śluby, narodziny dziecka, a potem relacjonowanie jego rozwoju. Po osiągnięciu wymaganego wieku i zdania matury stajemy się dorosłymi, pełnoprawnymi obywatelami, mogącymi oddać głos do urny, ale nie wszystkim z Nas będzie stać się prawdziwymi mężczyznami, takimi jakimi chwielibyśmy być.
#przegryw #przegrywpo30tce #stulejacontent #tfwnogf #smutnealeprawdziwe #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - Kiedy zaczyna do Ciebie dochodzić, że przez wszystkie l...

źródło: crying-man-in-shower-sad-depressed-vn8nuj4gx1xfvb4x

Pobierz
  • 11
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Trudno sie czegokolwiek nauczyc jak przez cale zycie wszyscy cie odrzucaja. Dopiero jak trafilem na terapie grupowa pod koniec liceum, to poznalem troche ludzi, ktorzy chcieli ze mna spedzac czas, ale obawiam sie, ze to juz bylo za pozno i moj poziom #!$%@? byl zbyt wysoki. Z nikim nie udalo mi sie utrzymac kontaktu na dluzsza mete. Kazda z tych osob jakos sobie zycie ulozyla, a mi sie nigdy nic
@kamil150794: Sorka. Zapomnialem odpisac. Rozne rzeczy...
1) Wyglad - mowili na mnie Gargamel, bo mam garbaty i krzywy nos. Wyzywali od zydow z Auschwitz, bo jestem chudy.
2) Ubrania - w domu sie nie przelewalo, wiec chodzilem w tym co bylo. Czesto byly to rzeczy po prostu za duze albo niemodne.
3) Sport - od dziecka chorowalem i odstawalem od innych dzieci pod wzgledem fizycznym.
4) Rodzice - nigdy na nic
Jakie to te alternatywne media społecznościowe?


@Musze_wygrac_zycie: Mastodon, LinkedIn, tradycyjne fora, może grupy na FB i Discord.

2) Ubrania - w domu sie nie przelewalo, wiec chodzilem w tym co bylo. Czesto byly to rzeczy po prostu za duze albo niemodne.


@akaisterne: U mnie było to samo. Kupowali mi też ciuchy na bazarze o kilka numerów za duże i kazali chodzić. Dopiero jak mi inni uświadomili błędy w ubiorze, to
Jaki rocznik? Zwykłe liceum czy jakieś lepsze?

@SendMeAnAngel Rocznik 88. Liceum bylo calkiem ok. Problem w tym, ze jak tam trafilem, to bylem juz tak bardzo zastraszony, ze nie potrafilem sie z nikim zaprzyjaznic. Otwarcie mnie nikt nie dojezdzal, nie bylo wyzywania i przemocy fizycznej, ale wiekszosc klasy mnie unikala i mozna bylo wyczuc jakie maja do mnie podejscie.