Wpis z mikrobloga

halo #przegryw
Czas akcji: 10 rano dzisiaj
Miejsce akcji: Podkarpackie, miasto powiatowe
Cel misji: Psychiatra
Cena pierwszej wizyty: 180zł

Znalazłem sobie nowego. Ogarnięty dziadek. Nie wykazywał żadnej reakcji na mój przegrany żywot ale też nie pytał czemu się czuję taki #!$%@? jak teraz. Względem pierwszej wizyty u poprzedniego (życiowa pierwsza) byłem w sumie bardziej rozluźniony i mniej wylewny. Powiedziałem tylko, że przyszedłem widząc u siebie symptomy takie a takie, mając spisane tematy w notatniku na telefonie jakie poruszyć i do czego się odnieść, przykłady sytuacji z życia i to wszystko było przeplatane pytaniami lekarza. Przeprowadziłem wizytę składniej, mniej chaotycznie i nie odbiegając od zamierzonego tematu. Pytań o relacje damskomęskie nie było a i też ja się sam z siebie do niczego nie przyznawałem. Pytań o relacje z rodziną zero. Podczas wizyty okazało się, że ten nowy psychiatra to zapalony gejmer od 30 lat i zapytał o to na jakim etapie fabuły we Wiedźminie jestem xD Mam całkiem pozytywne wrażenie i dużą nadzieję, że będzie lepiej niż z poprzednim. Tamten był za mało przyjazny przegranemu życiorysowi. Zupełnie jakby mnie przyjmował na wizytę od niechcenia albo specjalnie wywoływał negatywne pierwsze wrażenie żeby odsiać wrażliwych pacjentów. Wracając do tematu tej dzisiejszej, dostałem jeszcze zalecenie lekarza żeby wykonać badania tarczycy jeśli podejrzewam to #adhd i namiar na psychologa faktycznie coś czego bym potrzebował to diagnoza, która w moim przypadku będzie obejmować jakieś 500 różnych pytań i to z nią powinienem wrócić bo własne dygresje to za mało żeby psychiatra mógł coś sam stwierdzić. Ta moja nowa psycholog to #rozowypasek niestety ale z drugiej strony dziadyga powiedział, że pracuje jako biegła sądowa już 30 lat i ceni sobie jej zdanie więc może to nie jest jakaś julka. Biegli sądowi muszą mieć do czynienia z prawdziwą patologią, w porównaniu do której moje problemy to #!$%@? xd.

#autyzm ##!$%@? #depresja #stulejacontent #mytosukces
Pandillero - halo #przegryw 
Czas akcji: 10 rano dzisiaj
Miejsce akcji: Podkarpackie,...

źródło: ddfgdfghdfgh

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz