Wpis z mikrobloga

201 396 + 150 + 23 + 23 = 201 592

Dwa pracodomy i majówkowa wyprawa spod Bydgoszczy do Poznania!

Wyruszyłem sobie z domu około godziny 10-tej - nieco za późno, by zaliczyć w Poznaniu pewne aktywności, jednak koniec końców i tak nie miałbym możliwości ich zaliczenia - o tym później.

Specjalnie zaplanowałem trasę, aby zdobyć jak najwięcej pionierskich kwadratów - tych wpadło aż 32. Często wiązało się to z pokonywaniem piaszczystych ujebów, którymi bądź co bądź jakiś debil poprowadził turystyczny szlak rowerowy xD (zacząłem już poprawę danych w #openstreetmap , by Komoot mógł je zaciągnąć i nie wpuszczać innych w maliny).

Po drodze spotkałem trochę zwierząt zarówno tych dzikich, jak i hodowlanych (na zdjęciu poniżej nowoczesna, ekologiczna metoda ścinania trawy na boisku wiejskim).

Generalnie przez niemalże całą trasę było słonecznie, ale nie za gorąco. Do tego #wmordewind i ani się obejrzałem, a ręce i pół twarzy miałem już spalone. Obecnie z tego powodu cierpię - skóra pęka, zdarzyły się dwie nieprzespane noce.

Nie wiem, czy kojarzycie pewne stare nagranie z przekraczania jakiejś granicy, gdzie po jednej stronie jakość drogi była zajebista, a po drugiej zajebiście zła. Taka sama sytuacja występuje na granicy województw kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego, a w którą stronę - zobaczycie na nagraniu poniżej.

#kwadraty
Max square: 12x12 (-)
Max cluster: 194 (-)
Total tiles: 642 (+106)

#rowerowyrownik #ruszbydgoszcz #rower

Skrypt | Statystyki
AndrzejDudaKrolemJest - 201 396 + 150 + 23 + 23 = 201 592

Dwa pracodomy i majówkowa ...

źródło: 20230501_104140

Pobierz
  • 8