Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon: rynek filmowy to jest zwykły biznes. Skoro mu brakuje prawdziwego kina to niech sam ze swoich pieniędzy nakręci film, ciekawe co będzie gadał jeśli ten okaże się klapa.
I ciekawe co powie na temat swojej córki która w ogóle nie ma talentu i jedzie na nazwisku
Jest w tym sporo prawdy ale takie frazesy zawsze wywołują we mnie ambiwalentne uczucia.


@Canova: przecież takie narzekanie w stylu, że kiedyś to były czasy a teraz nie ma czasów i wzdychanie za wspaniałą przeszłością, która istnieje tylko w głowach owych narzekających to ponadczasowa klasyka gatunku

Dość ciekawe podsumowanie aktualnych trendów

@Pan_Slon:

Nasza młodzież ma dziś silne pragnienie luksusu, ma złe maniery, pogardza władzą i autorytetem, brak jej poszanowania dla
@Pan_Slon: typowe boomerskie #!$%@? (i mówię to jako gość, który nie zna praktycznie żadnych ludzi z 'followersami" (powinno być followerami albo śledzącymi, to jest podwójna liczba mnoga - że mnie to rusza to tylko potwierdza, że jestem boomerem :) ).

Ludzie się wcale nie obnażają bo wszystkie te postacie chowają swoje prawdziwe życie przed widokiem publicznym, kłamią i tworzą konkretny obraz. To jest nic innego jak kreowanie marki.

Np. Iron Maiden