Wpis z mikrobloga

Od 7 lutego Hogwarts Legacy sprzedało się w nakładzie ponad 15 milionów kopii co wygenerowało ponad miliard dolarów przychodu.
Dziś gra ma premierę na PlayStation 4 oraz xboksach poprzedniej generacji a pod koniec lipca będzie także port na Nintendo Switch.
- vgc.com

#ps5 #ps4 #nintendoswitch #pcmasterrace #xbox
#harrypotter #hogwartslegacy
janushek - Od 7 lutego Hogwarts Legacy sprzedało się w nakładzie ponad 15 milionów ko...

źródło: 10F919F7-5158-4410-B209-4CF7C86A0D06

Pobierz
  • 16
@janushek: nie chce się wychylać pomysłami do przodu ale po prostu nie podoba mi się sam trend na takie coś bo to wszystko jest w cenie. Na razie nie jest to nadużywane. Przykładem nadużycia pewnych trendów jest Netflix.
@vCertus: zajrzyj do słownika i zobacz co oznacza słowo opcja bo tym właśnie jest tryb z arachnofobią i dobrze że go dodano bo te stwory mimo całej „plastusiowej” stylistyki były w #!$%@? realistyczne

Najwidoczniej taki feature był potrzebny i jest to opcjonalne a co do Grounded - czy ta gierka miała na to jakiś patent? Nawet jeśli dodali to pierwsi? Nie, tak samo jak Sony nie ma patentu na accessibility options,
@janushek: nie muszę zaglądać do słownika bo wiem co to jest za słowo i to nie jest napewno daltonizm lol Twoja wiadomość całkowicie nie zmienia mojej poprzedniej wypowiedzi. Nie wiem na #!$%@? tak się rozpisujesz i do czego zmierzasz. Nie, nie mieli patentu. Za to czarodzieje bardzo się pewnie martwili o fobików więc wstawili te ustawienia ale tuż obok czeka hemofobia, wiccafobia etc. Aż tak bardzo cię uderzyło słowo "skradziony" czy
@vCertus: uderzyło bo brzmi kuriozalnie ale chyba jednak fragment o płaceniu jest lepszy - albo porównanie do Netflixa i to w kontekście opcjonalnych opcji a nie np game passa? Trudno się zdecydować tbh
@janushek:
Porównując do netflixa nie było dla mnie istotne to, że coś można pominąć lub zignorować tylko sam wątek polityki który po prostu męczy. Tak samo jak i we forzy którą przytoczyłeś. Odpalając grę nie mam ochoty widzieć protez do personalizacji postaci.
Nie dlatego, że się boję tylko dlatego, że jest to po prostu męczące przez samo polityczne wazeliniarstwo.

Mogłbym dywagowac czy opcja anarchofobia ułatwiająca unikanie tego co jest powodem lęku
@vCertus: A może lepiej i łatwiej byłoby się samemu przyzwyczaić, że jednak nie wszystko jest "polityką" albo umotywowane politycznie? Czytając twoje posty mam wrażenie, że problem jest po stronie twojego postrzegania, a nie koniecznie najnowszych trendów. Dodawanie opcji dostępności w grze to upychanie polityki.. Ratunku..
@yeradd: może jest polityką a może nie jest ;) Może niedługo w każdej grze z pająkami taka opcja zawita a może nie. Odpowiedzieć na to już musisz sobie sam.
@vCertus: no ja sobie nie muszę na to odpowiadać, bo nawet tego nie rozpatrzam w takich kategoriach. A taką opcję dostępności jako opcjonalną mogą sobie dla mnie dodawać i do każdej gry. Tak samo jak standardem jest już, że w każdej grze są tryby odwrócenia osi kamery i tryby dla leworęcznych. Jeśli widzisz w tym politykę to masz poważny problem i to raczej na twoim miejscu zastanowiłbym się co wymyślasz i
@yeradd: Fajnie, że masz odmienną opinię. Uważasz, że opcje dla fobii są nowym standardem dla zaburzeń i warto dodawać ich więcej. Ok, rozumiem. Myślę, że na wszystko już odpowiedziałem i nie chce mi się znowu powtarzać więc idę nacieszyć się grając w Hogwart Legacy pa ;)
@vCertus: Odmienna opinia odmienną opinią, ale ty zabraniasz dodawania opcjonalnych ustawień, które domyślnie są wyłączone i tłumaczysz to polityką.

Uważasz, że opcje dla fobii są nowym standardem dla zaburzeń i warto dodawać ich więcej.


Uważam, że gry czy inne dziedziny rozrywki nie są miejscem do oduczania się swoich fobii i gra to nie jest żadne narzędzie psychologiczne do zmagania się z nimi. Gracz ma czerpać jak największą przyjemność z grania, a
@yeradd:

ty zabraniasz dodawania opcjonalnych


Niczego nie zabraniam, napisałem, że po prostu mi się to nie podoba. W dalszej rozmowie kontynuowałem skąd wzięły się moje uprzedzenia i napisałem, że na razie jest okey.

W przypadku Netflixa też wiele rzeczy mi się nie podoba ale niczego im nie zabraniam, po prostu nie muszę go wykupywać.

Uważam, że gry czy inne dziedziny rozrywki nie są miejscem do oduczania się swoich fobii


@yeradd: