Wpis z mikrobloga

#aferaanalna
Post z ulubionej ostatnio grupki, jakis mało atrakcyjny łepek z #piaseczno napisał do dziewczyny, czy jest „alpha widow”, wysłał jej jakis filmik na ten temat, po czym powiedział jej ze „udaje #!$%@?, która nie chce się spotkać, a za 5 lat nawet nie urodzi nikomu dziecka wiec nadaje się do utylizacji”
rozegrała się dyskusja pod postem (wklejam kawałek) i mam mega bekę, bo ogólnie znaleziona została żyła złota - same posty o kims kto może siedziec tu razem z nami na wykopie XD i pewnie wielu z nich ma konto, próbują zaruchac laske z portalu a zaczynaja wypisywać do niej o chadach i karuzelach #!$%@? i ich „wieku przydatności” kiedy zostaną spławieni XDDD
myśle ze jakby trochę poszperać to znalazłoby się wśród ostrzeżeń bardzo dużo o #przegryw stąd XD
serio jak rozmowa idzie nie po czyjejś myśli, zaczyna wyrzygiwac z siebie wykopową mowe-slang o bialorycerzach, kukoldach, chadach, erazmusach i w ogóle? XDDD i to tak całkowicie serio? XD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #redpill #randkujzwykopem #tinder #badoo
czaszkopranie - #aferaanalna 
Post z ulubionej ostatnio grupki, jakis mało atrakcyjny...

źródło: 2451218F-1299-4100-ACCA-7D89DA7D283C

Pobierz
  • 24
@czaszkopranie redpill i blackpill sa juz znane na calym swiecie. I nie kazdy blackpillowiec albo redpillowiec to przegryw. I tez nie kazdy musi miec tu konto, to sa ogolnodostepne tresci na youtube, glownie na anglojezycznych kanalach, ale na polskich rowniez.

Szperaj dalej, sam jestem ciekawy, ktory to #!$%@? jakas pajacerke na fejsbuczkach i tinderach
próbują zaruchac laske z portalu a zaczynaja wypisywać do niej o chadach i karuzelach


@czaszkopranie: Przecież to jest mniejszość. Większość nieruchających mężczyzn nie zna tej nomenklatury. A ich sytuacja wygląda tak samo jak wśród grupy wykopków, którzy operują swoją nowomową. Po prostu jedni tylko tłumaczą sobie swoje niepowodzenia dziwnymi terminami, a inni znajdują inny sposób na poradzenie sobie z odrzuceniem. Ten sam mechanizm obowiązuje wśród każdej grupy z wypranym umysłem. Prawie
Większość


@Pharos: To raczej ma po prostu wywalone. Teraz mamy społeczeństwo takie, że przesiedzi 2 godziny na kiblu, oglądając TikToki, a ty myślisz, że kogoś przejmuje brak jakiejś baby xD

Śmiem wątpić.
@Kryskamatyska: Zależy od człowieka. Jednego frustruje to mniej, drugiego więcej. Zaburzonych ludzi w społeczeństwie nie brakuje. Osoby, które reagują jak ten typek którego opisał OP to jednak jakiś jakiś ułamek.
@marcus777: nieee, można za to bana dostać chyba a ja prowadzę tu tagi moich kotów i nie mam ochoty więcej robić tu dymów bo wykopki są delikatnie mówiąc niespełna rozumu i nie są w stanie mnie docenić ()
@mascarponie: doopa tam. O ścianie się dowiedziałam z wykopu. Teoretycznie powinnam już czuć jej obecność w tym wieku a gdyby nie wykop nie wiedziałabym że coś takiego istnieje. Wiele rzeczy przypisywanych kobietom na wiadomych tagach nie istnieje poza wykopem i nawet same różowe nie wiedzą o ich istnieniu czy że inne różowe tak robią/myślą/czują/oczekują i że w ogóle powinny itp.
Serio nie znałaś czegoś takiego jak ściana?
Przecież już twoje prababki to rozumiały,
mówiło się o kimś: stara panna, albo stary kawaler,
tylko kiedyś ten wiek to był bardziej 20-25 lat,
traktowanie tych ludzi niemalże jak ,,przebrany towar'', na szczęście trochę się pozmieniało

@AlienFromWenus: