Wpis z mikrobloga

Wiem, że ma inteligencję emocjonalną 10-latki i jest kompletnie bez wyobraźni, ale i tak tę całą akcję uważam za niepotrzebną.


@zymotic: Ta? Chciała zniszczyć zycie niewinnemu mężczyźnie, ale okazało się że są jeszcze uczciwi ludzie, więc co? Trzeba jej współczuć? Fjotolfowi Hansemowi też mam współczuć?
@Ulfric_Stormcloak:

Jak serio porównujesz upublicznienie jakiejś historii w Internecie z zamordowaniem prawie setki osób to szkoda mi z Tobą pisać.

@lord_xenu Nie, nie żyję w bańce. Nigdzie nie zanegowałem występowania pewnych opisywanych tu zjawisk. Po prostu śmieszy mnie popularność niektórych tematów. Mój wpis dotyczył głównie tego, że na obecnym wykopie dominuje pisanie o bzdurach i z tym akurat ciężko dyskutować.

Ty sam jesteś tego przykładem, bo coś jęczysz o rozwodach sam
Jak serio porównujesz upublicznienie jakiejś historii w Internecie z zamordowaniem prawie setki osób to szkoda mi z Tobą pisać


@zymotic: łooo najlepiej się schowaj ze swoim wątpliwie moralnymi próbami obrony hejterki i agresorki

Na twoje szczęście do takiej osoby na pewno nie dotrze refleksja że to ona jest tym złym czarnym charakterem i spłynie po niej wszystko jak po kaczce.
@Ulfric_Stormcloak: W jej wpisie nie znalazłem nic agresywnego, co najwyżej głupiego i nieodpowiedzialnego. Może nie tyle głupia była sama treść wpisu, co upublicznienie go pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem połączone z dziecięcą naiwnością, że sprawa nie wypłynie poza jakąś facebookową grupkę.

Napisałem tylko, że mi jej szkoda i że popularność tej "afery" dużo mówi o tym jakiego dna sięgnął wypok. Nie było moim celem bronić kogokolwiek.

Co tu niby jest "wątpliwie
Co tu niby jest "wątpliwie moralne"? O czym Ty piszesz?


@zymotic: oczernianie człowieka za swoją decyzje, zrzucając na niego odpowiedzialność za swoje krzywdy

Upubliczniając do tego jego wizerunek, w skrajnie szowinistycznym środowisku nastawionym na hejt i szerzenie nienawiści ze względu na płeć. Oczywiście pod pozorem ochrony biednych kobiet, co jest oczywistą bzdurą i kłamstwem, czego dowodzą inne wycieki z tego skrajnie szowinistycznego forum.
popularność tej "afery" dużo mówi o tym jakiego dna sięgnął wypok


@zymotic: wykop stał się ostatnim bastionem prawdy

Wszędzie indziej ta kobieta określona byłaby mianem pokrzywdzonej.

A prawda jest taka że to ona jest czarnym charakterem całej sytuacji.