Wpis z mikrobloga

A tak na marginesie - ostatnimi czasy największymi aferami na wykopie są inby z Lewandowską i tinderówką z HR. Ten portal dosyć mocno upadł xD


@zymotic: no nie wiem. od zawsze połowa użytkowników to byli psychole i karaczany. Takie afery tylko to uwydatniają
@lubiepicherbatke: Niespecjalnie. Jakie konsekwencje niby może ponieść facet?
Łatka ruchacza to jest w Polsce powód do dumy, koledzy jeszcze po plecach poklepią.

A jak historia jest zmyślona, to pan Krzysztof zawsze może przedstawić własną wersję wydarzeń.

Ja nie neguję, że ta babka jest naiwna, głupia i nieodpowiedzialna. Po prostu lekko żenuje mnie reakcja tutejszej społeczności na tego typu wydarzenia.

@czemu_dlaczego "Nie podoba ci się, to nie czytaj" - znam te argumenty
@lord_xenu: W kontekście spoglądania w bardzo odległą przeszłość to może i masz rację, ale mówię tu o latach, gdy social media były już jak najbardziej popularne, a mimo wszystko na wykopie można było czasem przeczytać coś poza p0lkami, blackpillem i patostreamami.

I nie pisze infantylnie, po prostu mam sentyment do tego miejsca i to jedyny powód, dla którego tu jeszcze jestem.
@kfiatek_na_parapecie: Ciężko dać konkretne ramy czasowe. Mam wrażenie, że napływ dziwnych treści ma tu miejsce mniej więcej od 2014-2015 roku (ofensywa kuców i towarzystwa z wszelkiego rodzaju chanów). A nasiliło się to jeszcze bardziej ze 2-3 lata temu, ale tym razem zamiast Korwina naczelnymi tematami są harce "p0lek", Daniela Magicala i blakpyl.
harce "p0lek"


@zymotic: są znane u każdego obcokrajowca który był w krakowie. Żyjesz w jakiejś bańce. Rozwodów teraz mamy w dużych miastach 50% albo 70% a jeszcze kilka lat temu dużo mniej. Społeczeństwo się zmienia i bardziej widać głupotę a ty tu jakieś nostalgiczne i dziecinne wysrywy piszesz.