Wpis z mikrobloga

Nie mogę zrozumieć, dlaczego ona upubliczniła wizerunek tego typa ostrzegając inne by na niego uważały, chociaż typ nic takiego jej nie zrobił, tylko wszystko zdarzyło się podczas seksu, a sam przyznała, że było dobrze xD Przecież to jest tak jakby, chłopy miały taką grupę i wstawiali profil laski, która jak skakała mu na benku to go złamała. Przecież takie rzeczy się zdarzają. Jeszcze typ prawdopodobnie pracuje w tej samej firmie co ona. Chciała zdobyć przyklask innych bab, a sama teraz ma problemy.
#aferaanalna #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
  • 16
@Nano22: wg mnie znalazła go na tinder mimo tego ze ona z nim anal i wogole co spowodowało niekontrolowany wybuch #!$%@? wiec chciala go obsmarowac a wyszlo jak wyszlo
@OSH1980: Nie jest. RODO obowiązuje przedsiębiorstwa, nie osoby prywatne i odnosi się do danych na których przetwarzanie wcześniej zgodził się "poszkodowany" a raczej za ich nieodpowiednie przechowywanie, udostępnianie innym podmiotom itd. W tym wypadku nie ma mowy o złamaniu RODO, odpowie za to, ale z zupełnie innych przepisów czy paragrafow. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Glikol_Propylenowy: to nie mogłeś napisac od razu, tylko mnie wciągać w jałową dyskusję? A zapokniałem, to przecież Wykop, tu uzytkownicy czerpią satysfakcję z tego, że zakpią sobie z niewiedzy kogoś zamiast od razu mu wyjaśnić.