Wpis z mikrobloga

#aferaanalna

Tak sobie czytam o tej aferze i z podziwu nie mogę wyjść jak ktoś niby wykształcony, znający języki, pracujący w HR, wypisuje "prywatnej" grupce gdzie jest 10 tys. ludzi takie intymne rzeczy i myśli, że to nie wyjdzie XDDD Trochę mnie to utwierdza, że można być niby wykształcony, ale nadal głupim jak but.
Druga sprawa związek z #p0lka w dzisiejszych czasach to jest tykająca bomba. Najlepiej żyć na kocią łapę, a jak nie wyjdzie to potem po prostu się rozejść, a nie dawać połowę swojego majątku drugiej osobie.

Trzecia sprawa, jak to możliwe, że ta #!$%@? grupa nadal istnieje. Przecież tam są pewnie publikowane zdjęcia mężczyzn bez żadnej cenzury.. Są wyśmiewani i pewnie jeszcze oczerniani bez żadnych powodów znając #logikarozowychpaskow
  • 16
@MReX_ pamietam ze kilka lat temu na vinted była podobna afera, tez grazki wypisywaly swoje przygody seksualne w wątku o pamiętnej nazwie „Seks, seksik, seksiątka” a zapominały ze miały podpięte pod konto fb czy ig. Jak widać nic się nie zmienia w tym temacie.
@Jaromiszcz: No i co w tym dziwnego? Ty tez trollujesz swoim nickiem na portalu z nieśmiesznymi papieżami, gdzie cie można łatwo namierzyć, bo w internecie nie jesteś w 100% anonimowy nawet jak uzywasz TORa ;)
Tak sobie czytam o tej aferze i z podziwu nie mogę wyjść jak ktoś niby wykształcony, znający języki, pracujący w HR, wypisuje "prywatnej" grupce gdzie jest 10 tys. ludzi takie intymne rzeczy i myśli, że to nie wyjdzie XDDD Trochę mnie to utwierdza, że można być niby wykształcony, ale nadal głupim jak but.


@MReX_: jako osoba która robi weryfikacje techniczne więc z HRami jakiś tam większy kontakt mam to nie wiem
Trochę mnie to utwierdza, że można być niby wykształcony, ale nadal głupim jak but.


@MReX_: oczywiście że tak. Od ok 15 lat studia to jest dosłownie przedłużenie liceum i dotyczy to szczególnie właśnie takich kierunków "gier i zabaw" jak zarządzanie polem namiotowym, europeistyka i inne tego typu gówna z których wystarczyłby kilku-miesięczny kurs, a tak na prawdę uczelnie zrobiły sobie z nich maszynkę do zarabiania pieniędzy gdzie za każdego studenta są