Wpis z mikrobloga

@Erlein: ludzie co wy macie za problem z rozebraniem się na komisji? A jak traficie do szpitala i przyjdzie pielęgniarka założyć cewnik przed operacją to co zrobicie?
Uważam, że powinny być obowiązkowe również dla kobiet. Jednak dalej nie rozumiem argumentu, że problemem jest rozebranie się przed lekarzem. Przecież kobiety też raz na 1-2 lata są obmacywane przez ginekologa, a nie jedynie oglądane. Poza tym jest masa badań, w których trzeba się rozebrać.


@peszek_leszek: Badanie na komisji lekarskiej do wojska nie ma raczej nic wspólnego z profesjonalną wizytą u np. urologa czy ginekologa. To by było raczej: wypnij dupę
dalej nie rozumiem argumentu, że problemem jest rozebranie się przed lekarzem


@peszek_leszek: problemem jest systemowo narzucone obowiązkowe rozbieranie się przed ludźmi, przed którymi nie masz ochoty się rozbierać niezależnie od ich zawodu, tylko dlatego że urodziłaś się kobietą, a mężczyzn to nie dotyczy. A nie, przepraszam, jest odwrotnie, więc problemu nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Notes ja tak samo, w majtkach stałem i trwało to dosłownie 15 sekund i następny już w kolejce stał (też w majtkach). i nie była to jakaś specjalna komisja dla debili xD bo normalnie A dostałem kategorie, zresztą chyba jak większość, bo kolega co miał papiery że dawały szansę na inna kategorie miał zupełnie gdzie indziej komisję. To bardziej taka szopka była, by odbebnic i koniec.